Wpis z mikrobloga

@eMaciek: jeszcze lepsze jest to (bo można uznać, że ktoś jedzie raz na rok skm to nie potrzebuje skycasha), że ludzie stoją w tej kolejce na wrzeszczu np, a obok jest biletomat ZTM gdzie tez mozna kupić bilety na skm, tam nigdy nie bylo kolejki
@eMaciek: No mi zarówno jakdojade i skycash się zawieszały bardzo często, przy kontroli w ogóle się nie włączały, albo były problemy z płatnością, gdzie miałam kilka minut do skmki. Wolę mieć papier i pewność, bo kontrolera raczej nie obchodzi, że rozładował ci się telefon czy apka ma zwiechę
@Line-Storm: no ja tez korzystam akurat tylko ze skycasha, chociaz sie wkurzylem jak ostatnio w regio mimo spoznionego pociagu zablokowalo kupno w momencie nominalnego przyjazdu i cyk - 8 zł doplaty za kupno u kierownika. a wszystko datego, ze pomagałem jakiemuś obcokrajowcowi ktory na dodatek prawie nie mowil po angielsku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@langigd: możesz zainstalować i odinstalowac. To zajmuje 30 sekund. A poza tym, ile aplikacja zajmuje miejsca? Chyba, że masz smartfona z przed 10 lat, to miejsce w pamięci musisz szanować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eMaciek: wciąż jest tak, że muszę zasilić portfel skycash żeby operować appką?

Zawsze upierdliwe to było że muszę sobie przypomnieć hasło żeby się zalogować, zasilić portfel... i środek lokomocji już odjechał albo walczę z appką już w środku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)