Wpis z mikrobloga

TEST NAPOJÓW ZERO

Ale takich do rozrabiania w butelce w wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio robię zakupy w guiltfree i kupiłam na spróbowanie dwa napoje Bolero - saszetka do rozrabiania w wodzie, zero cukru zero kalorii 1,70 zł za opakowanie. Posmakowało - więc robię test prawie wszystkich smaków dostępnych na naszym rynku. Póki co 5 za nami, jak wykończymy wszystkie to wstawię tabelę wyników.

Pod ocenę idzie naturalność smaku, kolor, rozpuszczalność, gorzkość, posmak słodzika.

PS. Pierwsza rzecz którą trzeba rozrabiać w większej ilości wody (2 litry) bo w 1,5 litra jest trochę za słodkie - bardzo opłacalny napój, wychodzi lepiej niż CC/Pepsi zero na promocji i nie ma monotonii bo jest wiele smaków.

#mikrokoksy #dieta #jedzenie #oswiadczenie #test w sumie napoje akurat dla #keto

#testsmaku <—— pod tym tagiem wrzucę post z podsumowaniem po wypiciu zakupionych smaków
Pobierz
źródło: comment_nPg9wYNYZeWOWAJb6M3383xx84FfrJKH.jpg
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: Ale kim jesteś żeby słuchać Cię pod względem co jest dobre a co nie?

Poważnie pytam. I chciałbym żebyś odpowiedziała dlaczego Twój gust smakowy ma nas interesować?
@Hannahalla
Tu i tak samo ten typ od stu piw w ocenach musicie pisać tak samo jak z mema z recenzją brokuła, bo ma być fajne, a wychodzi to tak średnio w mojej, podkreślam, że w mojej, opinii. Na siłę takie :/
@Hannahalla: super pomysł, ale postaraj się trochę opisowo scharakteryzować smak - porównać do innych napojów, określić słodkość, mdłość napoju itd. ;) Obserwuję.