Wpis z mikrobloga

@MrsGreen: Farciarze ;) z wychodzeniem zębów nas przeprawa dopiero czeka. Mojaj mama pilnuje córeczki kumpla mówi, że przechodziła to ząbkowanie straaaasznie, a dla odmiany koleżanka nawet u swojej córki nie zobaczyła. Nagle się ząb pojawił jeden, potem drugi, bez żadnych kiepskich atrakcji. No ale fakt faktem nie ma zasad w świecie rodzicielstwa
  • Odpowiedz
@S-Type: Zdziwię Cię - cała masa osób. Można sobie nawet z niej zrobić... biżuterię ;) Serio, jest firma zajmująca się przerabianiem pępka i mleka matki na ozdoby.
@LB55: Nawet mi tak nie mów! Po mojej pierwszej przespanej nocy byłam w takim szoku, że od razu pobiegłam zobaczyć, czy gałgan w ogóle oddycha ;D O spaniu w szlafroku koło łóżeczka nawet nie wspomnę, bo i takie jazdy były. No
  • Odpowiedz
@LB55 moje dziecko też było aniołem przez pierwsze sześć miesięcy. Teraz ma 1,5 roku i czasem się zastanawiam na co mi to było. On się zrobił mega wymagający właśnie w momencie kiedy odkrył przemieszczanie, siadanie itd. Teraz zaczyna mu się coś co powszechnie nazywa się buntem dwulatka i czasami jest mega ciężko (10 minut ryku, bo zabawkowa koparka pojechała w złą stronę). Więc jeszcze się tak nie ciesz :P jak miał
  • Odpowiedz
@kamisan: mi kiedyś znajoma mówiła ze jak się dziecko rodzi to się czerwona wstążkę na wózku wiesza żeby ktoś dziecka nie zauroczył xD albo ze jak nowy samochód kupili i nie zawiesili to im się psol ciagle psuł bo sąsiedzi zauroczyli go :D
  • Odpowiedz