Wpis z mikrobloga

@robo_bobo: ale tu jest paradoks. Po co 7 lat czekac az ktos sie okresli i na co?
Co to w ogole znaczy? To nie mozna usiasc szybciej i porozmawiac o planach marzeniach i oczekiwanich?
-Chce miec dzieci.
-ja nie chce.
-wole koty.
-psy
-wakacje nad morzem
-nepal
-chce dom
-mieszkanie starczy
NIE PASUJEMY DO SIEBIE bo bedziemy sie wzajemnie rozczarowywa w zyciu. Na serio 7 lat trzeba...?
@orzeszkowakrolowa: @robo_bobo: @sunrise_: @Gfyy:

Nie żebym był jakoś bardzo striggerowany uwagami o mojej nieżyciowości, ale jedną ciekawostką zarzucę żeby Wam może trochę utrudnić osąd.

Jednym z głównych czynników, które moim zdaniem wpłynęły na to, że była mnie zostawiła, był fakt, że postanowiłem przestać pracować dla kogoś i zacząć działać na własną rękę (czyli podejmuję ryzyko, z bardzo wysoką potencjalną nagrodą ale niewielką potencjalną karą, bo w branży, którą
Może nie tak jak 20stki, ale 30sto latka bez zniszczonej psychiki przez imprezy i dawanie dupy byle komu jest wartościowa i bez problemu znajdzie fajnego faceta. Wielu facetów dopiero pod 30stke szuka stałego związku.


@damianooo5: Tylko zwróć uwagę na to, że powiedzmy (uwaga, statystyki z dupy) 75% 23-latek umówi się z 30-latkiem, natomiast tylko jakieś 25% 23-latków umówi się z 30-latką.

Po prostu kobiecie z wiekiem zawęża się pula potencjalnych partnerów,
@lab_rat: @orzeszkowakrolowa: @lab_rat:

Jak to o co chodzi, o ślub oczywiście. Albo jestem pewien, że chcę być z kimś na stałe, i idziemy w to na 100% albo czekam na lepszą opcję. Jeżeli Twojej kobiecie kończą się właśnie najlepsze lata życia, a nie ma od Ciebie deklaracji dozgonnej miłości, to nie dziwne, że postanowiła skorzystać ze swoich wdziękow i znaleźć kogoś na poważnie, póki jeszcze je ma.

Wiadomo, że
@lastro: nope. Jak zainwestowalam w niebieskiego mialam 22 lata. Najlepszy wiek na to. Teraz niebieski mowi ze jakbym odeszla celowalby w dziewczyny 16-20 max. I wiem ze nie mialby problemu bo takie dziewczyny sie do niego kleja. Jedna zaoferowala mu urodzenie mu dziecka na powaznie. ( )
Ja mam praktycznie 30. Jakbym odeszla nie mialabym szans u "niego" ani pewnie u kogos z podobniem wysokim stopniem atrakcyjnosci. Juz widzialam
: nope. Jak zainwestowalam w niebieskiego mialam 22 lata. Najlepszy wiek na to. Teraz niebieski mowi ze jakbym odeszla celowalby w dziewczyny 16-20 max. I wiem ze nie mialby problemu bo takie dziewczyny sie do niego kleja. Jedna zaoferowala mu urodzenie mu dziecka na powaznie. ( _)

Ja mam praktycznie 30. Jakbym odeszla nie mialabym szans u "niego" ani pewnie u kogos z podobniem wysokim stopniem atrakcyjnosci. Juz widzialam
No z całym szacunkiem, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Nie każda 30-tka tak wygląda. Mam mnóstwo koleżanek w tym wieku i po wielu nawet byś się nie domyśliła, że mają dzień więcej niż 23-24 lata. I faceci je równo podrywają, nawet sporo młodsi.


@janeeyrie: to tak jak koleżanki mojej różowej, wszystkie wg niej piękne, zgrabne i powabne tylko chłopa sobie nie mogą znaleźć mimo ze 30 dobija