Wpis z mikrobloga

@orzeszkowakrolowa: w dodatku to psuje chyba rynek. Bo ja widze (np. na Tinderze mnostwo rozkapryszonych 30 narzekajacych na nudziarzy) i tak sie zastanawiam czy te pani nie czuja uplywu czasu.

30 lat to optymalny wiek mezczyzny. Mozna celowac w kobiety od 18 do nawet 50 (jezeli ktos ma chec).

I mam na przyklad swieza dziewczyne 19 lat z ktora przezylem przygode a pozniej na tinderze trafia mi sie kobieta 29 lat,
@chad_69: Mogę się podpisać pod tym co napisałeś, choć jestem kobietą. Rozstanie po kilku latach związku do łatwych nie należało, ale dało mi takiego kopa do życia, że hej! Przyjaciele, pasje, pewność siebie, rozwinięta samoświadomość oraz stabilność finansowa - to wszystko razem niesamowicie procentuje. Jestem obecnie w najlepszym czasie swojego życia.
@Jangcy: przy czym dodam ze uwazam sie za atrakcyjnego i majacego duzo do powiedzenia.

Zauwazylem tez ze panie kolo 40 ekstatycznie wrecz reaguja na mlodszych mezczyzn.

To ze tylko mezczyzni maja kryzys wieku sredniego to jakis mit. Zadbane 40 to dopiero cuda w lozku wyprawiaja.
jak sie rozstana to bedzie miala ciezko i dobrze. A ja moge sobie przez jeszcze spokojnie 5 lat przebierac w smacznych dwudziestokilkulatkach


Tak, bo młode łaski lecą na siwiejącego pana. Zakola, brzuch piwny i potencja już nie ta. Tylko desperatki i lecące na kasę wybierają starych. Te normalne jak mają do wyboru jędrne i chętne ciałko a takie już nie bardzo to co wybiorą? No chyba że mówimy o takich z pociągiem
@DulGukat: w zwiazku jest tak ze zawsze sie troche nie chce z kims byc albo nawet czesto bardzo sie nie chce.
Oprocz pierwszych miesiecy czyli szalu zakochania kiedy ludzie pierdza miloscia i grzmoca sie codziennie... Leza pod chmurkami i szukaja ksztaltow, karmia sie winogronami, panie maluja sie do lozka i takie tam
Pozniej zwiazek zaczyna walke o przetrwanie. Odejscie od kogos to bardziej niechec do wkladania energii w to zeby skleic
Ja #!$%@? nie wiem co się dzieje na tym mirko ale co wpis wg komentarzy tutaj można uznać 30 latkę za starą #!$%@?ę co sobie już nigdy w życiu nikogo nie znajdzie albo znajdzie na siłę.

Czy wy macie po 14-17 lat albo mieszkacie na jakieś podlaskiej wsi gdzie dziewczyna zastanawia się nad dzieckiem mając 9 lat? xD

W większych miastach kobieta która ogarnęła się z życiem planuje być na serio z