Wpis z mikrobloga

4 miesiące temu zostawiła mnie narzeczona, po 7 latach związku. Dzisiaj idę na pierwszą od 7 lat pierwszą randkę. Od rana nic nie jem tak się stresuję xD

Ile plusów na tyle procent to #!$%@?ę xD

#zwiazki #tinder #badoo #chad
  • 192
  • Odpowiedz
@nint przybijam z Tobą piąteczkę ( ͡º ͜ʖ͡º) ja również, głównie w obecności przystojnych i mądrych mężczyzn, dostaję gadziego mózgu (,) kiedyś, będąc na randce z super chłopakiem (12 na 10) na jego pytanie "o czym myślisz" odpowiedziałam "myślę o tym co by się stało jakby spadł na Ciebie satelita - pewnie nie wcisneliby Cię do trumny" (w jakimś serialu był taki motyw
  • Odpowiedz
@lab_rat: a tak sie zastanawiam jakim cudem po 7 latach kobiecie sie oplaca kogos zostawic. Trzydziechy na rynku matrymonialnym nie maja juz tak latwo


@orzeszkowakrolowa: Pewnie kieruje się uczuciami, a nie racjonalizmem. Dużo osób robi tak w związkach, łącznie ze mną ale co kto woli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Po drugie kobieta kolo 30 niesie za soba juz ogromny "bagaz" doswiadczen z innymi mezczyznami- co umowmy sie-nie jest zbyt atrakcyjne i ta swiadomosc wiekszosc mezczyzn w ich wieku (takze kolo 30) juz uwiera.

@Jangcy To trochę niesprawiedliwe. A nawet jeśli już to chyba działa w dwie strony?
  • Odpowiedz
@bedzieszztegoznana: to juz pytanie do kobiet. Myslalem ze kobiety lubia doswiadczonnych i ruchaczy (wbrew temu co mowia).

Zreszta ja chcialem miec zone i normalna rodzine ale poprzednie dziewczyny takie numery mi wykrecaly ze teraz zadnej nie traktuje powaznie. Raczej do seksu tylko.
  • Odpowiedz
@Jangcy mi to nie przeszkadza, lubię jak facet wie co robić ( ͡º ͜ʖ͡º) a co złego jest w doświadczonej kobiecie?

Nie atakuje Ciebie, ale próbuję to zrozumieć, bo zdarzyło mi się usłyszeć od mojego eks, że "trochę już za dużo tego bylo" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bedzieszztegoznana: @johny-kalesonny: dokladnie, gdzies w tyle glowy wyobrazasz sobie ilu gosci bralo twoja dziewczyne i w jakich pozycjach, ze traktowali ja jak scierke, zastanaiwasz sie czy wlasnie nie mijacie mieszkania, domu czy hotelu gdzie ja ktos pukal, tu moze polykala komus a moze wlasnie mineliscie goscia ktory ja po pijaku pukal i ona nawet tego dobrze nie pamieta.

Taki troche ruszany, uzywany towar. Czar pryska.

Po drugie chyba zaufanie do
  • Odpowiedz
gdzies w tyle glowy wyobrazasz sobie ilu gosci bralo twoja dziewczyne i w jakich pozycjach, ze traktowali ja jak scierke, zastanaiwasz sie czy wlasnie nie mijacie mieszkania, domu czy hotelu gdzie ja ktos pukal, tu moze polykala komus a moze wlasnie mineliscie goscia ktory ja po pijaku pukal i ona nawet tego dobrze nie pamieta.


@Jangcy: Nie bardzo, to akurat mnie w ogóle nie zastanawia.

Bardziej chodzi o to, że taka
  • Odpowiedz