Wpis z mikrobloga

4 miesiące temu zostawiła mnie narzeczona, po 7 latach związku. Dzisiaj idę na pierwszą od 7 lat pierwszą randkę. Od rana nic nie jem tak się stresuję xD

Ile plusów na tyle procent to #!$%@?ę xD

#zwiazki #tinder #badoo #chad
  • 192
  • Odpowiedz
@lab_rat: Jedyne co Ci mogę poradzić to : olej jakieś szmaty z tindera czy innych internetów, nikogo wartościowego tam nie spotkasz. Wychodź gdzieś, bywaj, zagaduj na ulicy, w klubie, barze piekarni itp...to są zdrowe relacje i naturalne, prawdziwe nie jakieś tam jednorazówki internetowe...
  • Odpowiedz
@Drewmalino: wyżej wrzuciłem link do apdejta, zapraszam!
@HrabiaZet: Wiesz co, 5 lat temu może bym się z Tobą zgodził. Wczorajsze spotkanie było bardzo udane i dziewczyna kompletnie nie stereotypowo Tinderowa. Fakt, może poznanie kogoś w realu jest bardziej romantyczne, ale z drugiej strony nie uważam, żeby populację w klubach stanowiły średnio bardziej wartościowe dziewczyny niż na Tinderze.
  • Odpowiedz
@robo_bobo: rozwody się zdarzają ? XD ty nie masz pojęcia o czym mówisz.Sprawdz sobie statystki rozwodów u nas i weź pod uwagę że duża część społeczeństwa nie rozwodzi się w Polsce przez zbyt niskie zarobki lub w pewnym sensie zacofanie kulturowe.Mysle ,że gdyby poziom u nas w kraju był taki jak np w Skandynawii to odsetek rozwodów byłby na podobnym poziomie jak u nich.A z tą obietnicą bycia sobie wiernym
  • Odpowiedz
A z tą obietnicą bycia sobie wiernym do końca życia przed rodziną to niezłe cię poniosło xD


@kalesonn: jesteś niewyedukowany. Poczytaj o regule konsekwencji oraz znaczeniu publicznych deklaracji pod kątem psychologicznym, polecam książki Cialdiniego.
  • Odpowiedz
@robo_bobo: Dziękuję za polecenie.Jesli znajdę wolną chwilę to z pewnością zerkne.Mimo wszystko nadal nie zmieniam zdania a dowodem na to jest życie innych ludzi ,którzy kompletnie nie podchodzą na poważnie do swoich obietnic.
  • Odpowiedz
@orzeszkowakrolowa: 20 latki nie wygladaja lepiej tylko dlatego, ze maja wiecej czasu na makijaz tylko, ze maja lepsze cialo- te, ktore nie cwicza i tak lepsze niz 30 latki z zupelnie siedzacym trybem zycia, malo zniszczone twarze(odliczac przypadki chodzace na solarium non stop i duzo pijace)

A ty zyjac z podejsciem- wygralam zycie, bo zlapalam faceta w jeszcze dobrym wieku, nie musze o siebie dbac zebys sie kiedys solidnie nie
  • Odpowiedz
dokladnie, gdzies w tyle glowy wyobrazasz sobie ilu gosci bralo twoja dziewczyne i w jakich pozycjach, ze traktowali ja jak scierke, zastanaiwasz sie czy wlasnie nie mijacie mieszkania, domu czy hotelu gdzie ja ktos pukal, tu moze polykala komus a moze wlasnie mineliscie goscia ktory ja po pijaku pukal i ona nawet tego dobrze nie pamieta.

Taki troche ruszany, uzywany towar. Czar pryska.

Po drugie chyba zaufanie do takiej dziewczyny jest mniejsze. Bo czlowiek ma wrazenie ze jej wystarcy chwila pokusy zeby hamulce puscily.


@Jangcy: Widac jak mocno rzutuje na tobie
  • Odpowiedz