Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak to jest mieć ojca który nie pracuje w fabryce smrodu, który nie jest zajechany po pracy i nie ma siły z tobą spędzać czasu, a relaks to nie jest położenie się z butelką piwa przed telewizorem. Mieć ojca który chce/lubi/potrafi z tobą rozmawiać, spędza czas, zabiera na jakieś wycieczki rowerowe, jest w stanie pokopać piłkę, pożartować, dać trochę uwagi.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #depresja #zalesie #gownowpis #feels
  • 20
  • Odpowiedz
@hauser15: Mój mi wpoił wartość, że życie polega na #!$%@? za najniższą i kupowanie za to alkoholu żeby po robocie siedzieć i chlać do zgonu a potem po parunastu latach wyzywanie syna za to, że niczego nie potrafi zrobić mimo, że nigdy nawet nie spędziłeś z nim 10minut na pokazaniu czegokolwiek.. Wspaniały to ojciec, nie zapomne go nigdy.
  • Odpowiedz
@hauser15: Przynajmniej masz ojca, który pracuje i jest jakoś obecny przy Tobie... Lepsze to niż stary pijak, który całe życie nie pracował, a przez którego rówieśnicy w szkole śmiali się z Ciebie, bo widzieli go obrzyganego i oszczanego pod jedną z ławek w rynku... lucky bastard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jako że to jakiś #gownowpis to i też o czymś napiszę.
Jeżeli teoria wieloświata (multiverse) byłaby prawdziwa, a podróż w czasie przenosiła by człowieka do przeszłości z innego świata, oznaczałoby to, iż kontakt z innymi światami jest możliwy. Konsekwentnie znaczyłoby to, że wszechświaty istnieją "obok siebie", a informacja może być przenoszona, więc w skrócie oba światy nie byłyby odizolowane, czyli byłyby tym samym światem.
  • Odpowiedz
@hauser15: mój ojciec, gdy przyszło zmienić koła w moim aucie na letnie (ja lvl 20+) powiedział do mojego brata lvl 18 żeby patrzył czy dobrze koła przykrecam, a później nie dał mi umyć auta myjka ciśnieniowa twierdząc że nie umiem tego zrobić. We wszystkim mnie wyrecza a to staje się problematyczne gdy skończy się 14 lat.
  • Odpowiedz
@hauser15 ciekawie jest miec ojca który który kupił ci auto na dojazdy do pracy a po większej kłótni wystawił ogłoszenie sprzedaży tefo auta XD Ciekawe jest tez miec ojca który nigdy nie powiedział Kocham Cie, będzie dobrze, nic sie nie stalo, poradzisz sobie, nigdy nie przyszedł na trening w pilke czy na zawody biegackie. Ważniejsza była #!$%@? robota.

Wiecznie gnojony i taki niechciany
  • Odpowiedz
@Szrlh kupił auto by po każdej kłótni albo cichych dniach wystawiać ogłoszenia. Życie w lęku i niepewnosci co znow mu odwali. To nie jest normalne chłopie jakbyś się czul jakby rodzice ci fundneli np mieszkanie a gdy sie poklocicie widzisz ogłoszenie ze sprzedam mieszkanie i widzisz zdjecia mieszkania które dostałeś.
  • Odpowiedz
@Szrlh poza tym dzieci z bogatych rodzin maja zapewnione wszystko ale rodzice nie maja czasu by sie nimi zajmować.

I one tez popadaja w uzależnienia czy popełniają przestępstwa. Jak Myślisz dlaczego
  • Odpowiedz
@hauser15 Zawsze zazdrościłem znajomym tego jakich mają ojców. Mój tylko chodził do pracy, żeby mieć na alko i fajki, a reszta dla matki na utrzymanie rodziny i nie zawsze na wszystko starczyło. Na 16te urodziny dołożył mi się 2tys zł do skutera i to było tyle co widziałem z jakiejkolwiek pomocy finansowej w życiu. Po 25 latach, jak powiedziałem, że chciałbym się wyprowadzić to ani dobrego słowa nie usłyszałem, za to "o,
  • Odpowiedz
@Doktor_Kuin: Problem polega na tym, że nie rozumiesz mechanizmów i konstrukcji myślenia osób, które całe życie mają pod górkę. Twoja rada zawsze trafi w próżnię, bo jest analogiczna do sytuacji kiedy do kaleki bez nóg mówisz, żeby zaczął skakać i dziwisz się dlaczego tego nie robi. Pasywność w działaniu wynika z błędnego koła, osoby z traumą nie mogą poradzić sobie z przeszłością, co ogranicza ich możliwości wykonania kroku naprzód i zmiany
  • Odpowiedz
@Poliorketes: Ja absolutnie nie mówię, że ktoś ma wziąć dupę spiąć i zacząć żyć. Albo iść pobiegać. Nie. Siadasz i mówisz biorę odpowiedzialność za swoje życie. Ja decyduję. Ja rządzę. To pierwszy krok. Ja doskonale wiem jak to jest mieć pod górkę, dlatego wiem co mówię i daję nadzieję. Z tego co mówisz, to chyba nic nie pomoże, tak? To stoimy w miejscu zamarznięci? Czy działamy?
  • Odpowiedz