Wpis z mikrobloga

Ktoś korzysta z #m4udownloader i #ufs.pt? Jakieś to dla mnie takie zbyt kolorowe jest. Korzystałam do tej pory z kilku warezowych forów (rip #darkwarez). Pobierało się tam przez strony typu #catshare i inne #rapidu czy #fileshark. Zwykły film przez zwykłe pobieranie w przeglądarce pobierał się kilka godzin przez tamtejsze ograniczenia pobierania. Usprawniał to trochę Free Download Menager, ale nadal szło to w godziny. Niedawno odkryłam wspomniane forum i program. Film nagle pobiera się w kwadrans, może pół godziny. I nawet działa!
No i właśnie. W takim razie czemu wszyscy tego nie używają? To jakieś podejrzane, wywali mi komputer w kosmos? Czy jest z tym jakiś inny problem? Bo brzmi zbyt gładko.
inb4 korzystanie z torrentów. Używam, ale nie zawsze da się tam znaleźć polskie filmy, więc głównie dla nich w ogóle sięgam po warezy.
#internet #pomocy #pobieranie #piractwo #film #warez
  • 14
@Hetex82: Proszę bardzo: czy korzystanie z usług P2M jest względnie bezpieczne czy za kwadrans wbije do mnie policja? I czy aby przez ten program nie wykorzystają mi komputera do kopania bitcoinów albo innego szajsu?
@Rejwach: Wszystko jak najbardziej bezpieczne. Szkoda jedynie, że nie ma tam takiego przemiału jak na darkwarezie. Bo na DW można było znaleźć wszystko, na UFS niekoniecznie.

@Pietzu: Ogólnie UFS ma zajebistą historie. Aferka o której mówisz faktycznie była, ale to z 8 lat temu ;) Stary admin (Lil) #!$%@? wszystkich na hajs :) Później odpowiedzialniejsi ludzie przejęli forum, pokazali Lilowi faka i forum odżyło. Do momentu, w którym Lil skapnął