Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
@PtactwaWiele: znaczy to nie kosciol miesza sie do twojego zyciabtylko twoja wierzaca rodzina bo jestes asertywny inaczej? widzisz mi rodzice jak skonczylem 10 lata powiedzieli ze jak nie chce to nie musze do kościoła chodzic moj wybor duzy już jestem, a na sluby chodze nie dlatego ze to kościół tylko aby dzielic radosc ze znajomymi godzina jakiejs mszy mnie nie zabije wiec tez nie widze w tym problemu xD

to co
@Sweet_acc_pr0sa: nie musisz mi tego tlumaczyc. Bo wciaz znowu przytaczany jesy argument z wiekiem ktory jest wyzszy. Ale jak Cie rodzice nie wypisza z religii to dopiero w wieku 18 lat mozesz. Nie chodzi o nie chodzenie na sluby czy chrzty jestem normalny i dla mnie to nie problem pójść do kosciola i sie bawic z innymi. Bardziej chodzi o to ze moi rodzice dostali stanu przedzawalowego bo chce slub tylko
@maszjo: Nie wiem skąd ten pomysł, że głównie piszą tutaj gimnazjaliści o ateizmie. Ja w tym wieku byłem głęboko wierzący, a odejście od wiary zajęło mi kilka lat. Osoby, które piszą najwięcej postów są już raczej dawno dorosle, ale nawet gdyby nie były - co z tego? Wiek nie ma związku z tematem. Osoba w wieku 13 lat może mieć więcej racji niż osoba w wieku 50 lat.
@PtactwaWiele: do aspektu politycznego odnioslem sie w odpowiedzi do innego mirka ale moge powtorzyc, pis tak samo jak kazda inna partia bedzie lizac dupe bo prosci ludzi pokroju twoich rodzicow czy babci sa uzaleznieni od kleru ze wzgledu na swoj ciasny swiatopoglad wiec poprzez kler mozna ich nakierowywac na "jedyna sluszna partie" tez nie ma to wuekszego wplywu na nas, telewizji mozesz biebogladac, z ta ziemia to rzeczywiście jest troche nie
@maszjo: ja nie wiem o co chodzi, nie mam nic przeciwko wpisom czy wykopom na głównej o kościele czy katolach, niezależnie od tego jakiego kalibru jest to temat, ale teraz jakaś #!$%@? moda nastała, wystarczy napisać cokolwiek negatywnego na kościół czy chrześcijaństwo i plusy lecą jak #!$%@?, wtf xD. ale znając mirko to chwilowa moda i wszystko wróci do normy
@maszjo: Obserwuję sobie ten zalew wpisów odnośnie religii i mam zgoła inne odczucia. Większość to nie jest puste naśmiewanie się, tylko po prostu prztyczki w nos, wytykanie nieścisłości, pokazywanie problemów kościoła, nierozwiązywalnych paradoksów w dogmatach, czy zwykłej hipokryzji, a nawet działalności przestępczej. Nie przeglądam tagu, ale to co widzę w gorących w dużej części jak najbardziej celne. Nawet niektóre memy mają w sobie więcej logiki niż odpowiedzi wierzących, którzy właśnie podobnie
@maszjo: wiara to kwestia wiary, tak samo jak horoskopy i stawianie kart - to nie działa, ale jak w to wierzysz, to Ci mentalnie pomaga, dlatego przejmowanie się czyimś zdaniem w tej kwestii jest zbędne. Również nie rozumiem tej mody na wyśmiewanie się z katolików, z drugiej strony może to świadczyć o wzroście inteligencji wśród najmłodszych pokoleń - starsi jednak nie poddają nic w wątpliwość, nie stawiają pytań. Rozbawiło mnie ostatnio