Wpis z mikrobloga

@travis_ czyli wybór między dżumą a cholerą, świetnie xD

@fstab a tak realnie jak wygląda ping do jakiegoś serwera z Niemiec, Anglii oraz USA? Mógłbyś zrobić takiego testa dla mnie, gdyż domyślam się że te 4ms to standardowo na speedteście do najbliższego
@avers91: do Warszawy mam 5 ms ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę po 17 w domu to mogę podesłać - wybierz sobie serwer ze speedtesta i mi podaj.
Pobieranie około 120 MB/s leci, serwer na tym postawiłem i śmiga od paru miesięcy.
@avers91: mi też odradzali światłowód od Orange ale mimo wszystko spróbowałem i jestem bardzo zadowolony. Sam gram online kilka razy w tygodniu zarówno na PC jak i PS4.
Pingi jakie mam (piszę z pamięci).
Assetto Corsa - ping do niemieckich i jakichś skandynawskich serwerów 30-40 ms. Do polskich 15 ms.
R6 Siege - serwer chyba Frankfurt 32-35 ms
Titanfall 2 - serwer Frankfurt 35 ms
Battlefield 4 - polskie serwery ok
@fstab serwery ze speedtest.pl: Amsterdam, Paris, San Francisco, Honk Kong, zrób mi proszę testa na tych 4 serwerach i wyślij wyniki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MichaelT128 akurat w CSa nie gram, a jeśli chodzi o gry na ps4 to jednak większość ma serwery w zachodniej Europie, natomiast czytałem na forum Orange że i w tamtą stronę są problemy
@avers91: nie jestem nałogowym graczem FIFY ale grałem w FIFĘ 15 (PC), a teraz na PS4 pykam w FIFĘ 17 i czasami 18 jak kumpel pożycza i zero problemu podczas grania po sieci. Jak da się tam gdzieś sprawdzić ping to napisz jak, a zobaczę po powrocie do domu jaki mam.