Wpis z mikrobloga

  • 625
No elo, pamiętacie tego wójta co jebnąłem tablice dekalogu na publiczną szkołę? Tutaj jego odpowiedź na zarzuty:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1744794942301093&id=132308886883048

Czyli Polska będzie katolicka, a wy ateistyczne pomioty Hitlera i Stalina możecie #!$%@?ć i ja, urzędnik świeckiego państwa mówię to wprost z urzędu.

Ale to katolicy są wciąż w Polsce prześladowani.
#neuropa #4konserwy #bekazkatoli
Pobierz Majk - No elo, pamiętacie tego wójta co jebnąłem tablice dekalogu na publiczną szkołę...
źródło: comment_mefz9305qgz99iLT1qM3i579TCWAQqtV.jpg
  • 50
wybieralny przedstawiciel teoretycznie świeckiego państwa


@Tajch: czyli jak mieszkańcom nie będzie pasować to zagłosują na takiego co te tablice usunie?
@Dezyderat: ale wiesz, że mówimy o katolickiej Polsce którą od wielu lat ateiści próbują doprowadzić do upadku? Takie symbole są potrzebne ku pokrzepieniu serc zwykłych polaków, żeby ludzie wiedzieli że tradycyjne polskie wartości nadal tu coś znaczą. Ten dekalog jest jak napisy na murach w czasie okupacji.


@putinex xDDDDDDDDDD

Czechy tak bardzo upadły. Normalnie anarchia
to nie czasem nie Wehrmacht miał na klamrach Gott mit uns? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wanghoi: Za każdym #!$%@? razem ten argument się pojawia. Ten podpis wywodzi się z czasów pruskich!
To zdanie było używane juz kilkaset lat wczesniej


@AchtKommaAcht: Myślę, że nawet kilka-kilkanaście tysięcy lat wcześniej, chociaż możliwe że w liczbie mnogiej, "bogowie z nami" czy coś.

w odróżnieniu od zasad którymi kierują się ateiści - dla nich najważniejsze jest tylko ruchanie, ćpanie i krzywdzenie innych ludzi a przede wszystkim prześladowanie katolików.


@putinex: Dawno nie widziałem tak skrajnie patologicznego przypadku syndromu oblężonej twierdzy. Tak, tylko wierzący wiedzą że nie należy