Wpis z mikrobloga

I tak oto moje wieloletnie archiwum, setki ludzi, tysiące rozmów, wszystkie zapisane tam emocje, historie i relacje, zerwane dnie i noce, rozmowy, te dokończone i te, które urwane już nigdy miały nie doczekać się kontynuacji i odpowiedzi na zawarte w nich pytania...
Wszystko to poszło się #!$%@?ć, ot tak, po prostu...
Chociaż maila by wysłali...

Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze - najgorsza jest świadomość, że mogłem do tego nie dopuścić, wystarczyło tylko zalogować się 6 dni wcześniej...


#gadugadu #gg #komunikator #komunikatory #jabber #aqq #feels #feelsy #nostalgia #smuteczek #smutek #smutnazaba #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
lech1991 - I tak oto moje wieloletnie archiwum, setki ludzi, tysiące rozmów, wszystki...

źródło: comment_Y9zIN1pfk8rT3CWYyaZSgYg6PsOgmIST.jpg

Pobierz
  • 21
@lech1991: przez kilka ostatnich miesięcy wysyłali wiadomość o tym, jeśli przez tyle czasu się nie logowałeś to tak czy inaczej nie odczujesz różnicy.

@Heder Oblokuj PW na chwilę jeśli możesz

EDIT: Albo napisz chociaż dokładnie krok po roku co zrobiłeś - rozumiem, że Ty też już wcześniej kliknąłeś na link z wiadomości GG którą dałem na początku posta i też po jej kliknięciu archiwum miałeś puste? A potem dostałeś ten link od supporty, wpisałeś i kliknąłeś to drugi raz i wtedy dopiero się pojawiły?
@lech1991 Na początku wszedłem na gg i zobaczyłem że jest puste konto. Odczytałem tylko wiadomość że trzeba akceptować nowy regulamin. Następnie użyłem tego linka z maila, po czym pojawiło się info że nie ma takiej strony.
Kliknalem poniżej prawdopodobnie ok po czym wyskoczył mi nowy regulamin do akceptacji. Po tym wszystko wróciło do normy.
@Heder No widzisz, a ja wszedłem na profil i był kompletny, jedynie archiwum brakowało. Zaakceptowałem regulamin (ten z wiadomości w GG, nie z maila, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) i właściwie różnicy nie było - wszystko po staremu, włącznie z brakiem archiwum. Po kliknięciu Twojego linka (z maila) też mam info jak na pic rel. Tyle tylko, że już żaden regulamin nie wskoczył, a archiwum jak nie było tak nie
lech1991 - @Heder No widzisz, a ja wszedłem na profil i był kompletny, jedynie archiw...

źródło: comment_96Spz3lJYjCWnip3YNa80TOR5jFWaq6s.jpg

Pobierz
@Heder A widzisz, byłem pewny że dostałeś identyczną wiadomość jak ja (tak Cię wcześniej zrozumiałem). I pewnie tu tkwi problem.

Tak zrobię, będę walczył do końca ()
Ale cieszę się, że chociaż Ty dzięki temu uchowałeś archiwum, przynajmniej mój wpis nie poszedł na marne.

Miłego dnia Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lech1991 dokładnie, gdyby nie twój wpis, nie sprawdzilbym czy działa:D A jeszcze jedno pytanie, długo się nie logowales na gg? Bo ja jakieś kilka miesięcy. Wzajemnie :D