@swietegokorzonki10: Nie znam tego kanału, o którym jest tu mowa. Znam za to Jaoka oraz Łukasza - wspólnie pracowaliśmy. Czuję wielkie zażenowanie po przeczytaniu słów Jaoka na temat swojego kolegi z pracy. Zażenowanie, gdyż znam Łukasza i nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem o czym wspomniał Mikołaj. Mikołaj, obydwoje wiemy o Twoich problemach, wiemy też że jesteś mistrzem manipulacji w życiu, w pracy i w telefonach które "prorukowałeś". Spójrz najpierw na
@swietegokorzonki10: kim jestem? Pracowałem w jednym radiu z Mikołajem i Łukaszem. Wspomniałeś, że rozliczacie Łukasza, ale z czego rozliczacie? Nie mam pojęcia odnośnie kanału o ktorym tu jest mowa, ale jeśli chodzi o słowa Mikołaja na temat manipulacji, który ów Łukasz manipulował w radiu, to jest to nieprawda. Dodatkowo, nie rozumiem sytuacji, gdzie ktoś napisze cokolwiek o drugim człowieku bez żadnego pokrycia, a wszyscy wierzą komuś, kogo tak naprawdę nie
@pan-ferdynand-magellan: jeśli to jest do czegoś przyznanie to zapraszam ponownie do Szkoły Podstawowej. Pisałem w zwiazku z odpowiedzią Mikołaja. Mam też imie na M jak Mikołaj.