Wpis z mikrobloga

180cm 99kg kawaler here, postanowiłem sobie, że w 6 miesięcy schudnę prawie 30kg
Jestem 2 tygodnie na MŻ i od 4 dni codziennie o 5:00 maszeruje przez godzinę po okolicy(nie biegam bo chyba bym się zabił xD)

I chciałbym się z wami podzielić, że jestem dumny, że konsekwentnie, sumiennie i bez wątpliwości prę do celu, a że wychodzę z domu w celu odbycia godzinnego wysiłku fizycznego to w ogóle xDDD

Nie mam pojęcia ile schudłem, ale samopoczucie w ciągu dnia mogę skwitować jednym słowem URUS xD Jak minie miesiąc to wysmaruję się śmietaną osiemnastką i wskoczę matce do zupy xD #pdk

Trzymajcie za mnie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)️ A ja trzymam za wasze postanowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dieta #chudnijzwykopem #motywacja
Z.....e - 180cm 99kg kawaler here, postanowiłem sobie, że w 6 miesięcy schudnę prawie...

źródło: comment_0JO2IYjO3BjuWYRo4W2CHiGzGsyY0lhZ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mialamniezakladackonta: rozumiem Twoje podejście, bo sam miałbym opory, żeby iść np na siłkę, z resztą nawet biegać nie chciałem poza domem, ale tak zcheatowałem swój mózg, że po pierwsze o 5 nikogo nie ma na ulicy, a po drugie to ja wcale nie biegam, tylko bardzo szybko chodzę xDDDDD

Trzymam kciuki, tylko nie oszukuj ( )
  • Odpowiedz
Ogranicz spożycie mięsa do minimum, a najlepiej #wegetarianizm


@tomosano: na wegetarianizmie o wiele szybciej się ulejesz jak na diecie mięsnej. Frytki, pieczywo, w---a, czekolada, lody, oleje - to wszystko to produkty wege. Kurczak, wołowinka, prosiaczek - mięso ma o wiele mniej kcal i więcej aminokwasów.
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: z tej nienawiści do biegania i braku sensu w spacerowaniu kupiłem pierwszy w życiu rower i to mi daje frajdę. do tego odkryłem squasha a to daje 1000kcal na minus w godzinę. spróbuj ;)
  • Odpowiedz
@terwer358: Przepraszam, ale mimo wszystko wizja wegetarianina jedzącego na co dzień frytki i zapijającego je wódką mnie po prostu niszczy xDDDDDDDDDD

@mungis: Pomyślę, ale ja jestem #teamrolki jak uzbieram trochę kasy to pewnie kupię nowe i wymienię spacery na jazdę na rolkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tomaszek86: Mega Graty! Dzięki, wiem, że się uda ^^
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: rolki też mam i niezbędne do tego są ścieżki, których brakuje u mnie w okolicy akurat. 1000kcal na rolkach to ok 1,5h jazdy ze średnią prędkoscią 15km/h :)
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: przestań zjadać ludziom nogi to może schudniesz szybciej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to szacuneczek dla Ciebie, kolego. przed Tobą wspaniała przygoda - przygoda aktywności fizycznej.
  • Odpowiedz