Wpis z mikrobloga

180cm 99kg kawaler here, postanowiłem sobie, że w 6 miesięcy schudnę prawie 30kg
Jestem 2 tygodnie na MŻ i od 4 dni codziennie o 5:00 maszeruje przez godzinę po okolicy(nie biegam bo chyba bym się zabił xD)

I chciałbym się z wami podzielić, że jestem dumny, że konsekwentnie, sumiennie i bez wątpliwości prę do celu, a że wychodzę z domu w celu odbycia godzinnego wysiłku fizycznego to w ogóle xDDD

Nie mam pojęcia ile schudłem, ale samopoczucie w ciągu dnia mogę skwitować jednym słowem URUS xD Jak minie miesiąc to wysmaruję się śmietaną osiemnastką i wskoczę matce do zupy xD #pdk

Trzymajcie za mnie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)️ A ja trzymam za wasze postanowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dieta #chudnijzwykopem #motywacja
Z.....e - 180cm 99kg kawaler here, postanowiłem sobie, że w 6 miesięcy schudnę prawie...

źródło: comment_0JO2IYjO3BjuWYRo4W2CHiGzGsyY0lhZ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O wuj, post, że koleś od 4 dni spaceruje i zaczął mniej wpier..alac spotyka się z komentarzami typu "ooo wow! Mega szacun koleś, jesteś mistrzem, super!"

Nie mówię, że to nie pozytywna zmiana, ale do gurwy, czy to nie za wcześnie? Przecież za dwa dni znowu może zamienić odżywianie na fagocytoze i ulac się jeszcze bardziej.

Zrób wpis za pół roku, utrzymaj to, a pierwszy przybiegne pogratulować.

@
  • Odpowiedz
@kurczakos1: sam się zdziwiłem xD ale zawsze jest miło poczytać jakieś motywujące historie, ludzie sami chcieliby coś zmienić, ale ciężko im wykonać pierwszy krok, więc moja historia jest bardzo budująca, bo jestem właśnie na etapie pierwszego kroku i można się tym zainspirować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A co do "słomianego zapału" to nie tym razem, potrafię rozróżnić kiedy robię coś na chwilę w przypływie chwilowej ekscytacji,
  • Odpowiedz
@gzres Pierwszy krok? Pierwsze 4 dni? Żart? Znam tysiąc ludzi, którzy wycofali się z "interesu" po tygodniu. Nie śmieszkuj sobie ( ͡º ͜ʖ͡º). Pół roku to już świetna zaliczka na wprowadzenie nawyków, czy uzależnienia się od wysiłku.
  • Odpowiedz
@mialamniezakladackonta: Trzymam kciuki, musisz mieć mega silną wolę, żeby się teraz nie poddać.
Przy mojej ostatniej diecie(oj kiedy to było xD) tez w miesiąc schudłem 8kg, tak bardzo chciałem schudnąć, że to była moja przeważająca myśl i przez miesiąc robiłem wszystko, żeby schudnąć, czyli jadłem bardzo mało kalorii. Ale zbyt się na tym skupiłem i w końcu byłem na takim deficycie i byłem taki głodny, że w zamian przytyłem 16kg
  • Odpowiedz
@kwiati: sam się zdziwiłem, że endomondo mi tak liczy, ale to chyba przez moją POTĘŻNĄ wagę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Po prostu idę bardzo szybko przed siebie(czuję się jakbym tłumaczył jak się chodzi xDDD) i cyk wychodzi mi równo 6km/h godzinkę sobie pochodzę i 6km za mną z prędkością 6km/h i spalone 600kcal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poletzam i
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: a ja przyznaje że ta dieta to moja obsesja, stała się nią w momencie kiedy spodnie stały sie za luźne ( ͡° ͜ʖ ͡°) od tamtej pory nikt nie jest w stanie mnie namówić na jakiś choćby mały 'grzeszek' tylko woda lub zielona herbata, a i te 1000 kalorii rozbite na 5 posiłków jest już całkiem spoko, przyzwyczaiłam się, chociaż przez pierwszy tydzien chodziłam wręcz
  • Odpowiedz