Wpis z mikrobloga

@co_ja_tu_robie: różnie, bo mam keksówki o różnej wielkości (dlatego sprzedaje na kg nie na bochenki) mniejszy około 1,2 wychodzi za 8 zł a większy 1,4-1,5kg za 10
@hasek34: ja sam wychodowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz