Wpis z mikrobloga

Od ostatniego wpisu z aktualizacją #chilizgobim minął ponad miesiąc, więc to zdecydowanie najwyższy czas, żeby pojawiło się coś nowego. Niestety w ostatnich tygodniach brak mi czasu nawet na wyjazdy na wieś, nie mówiąc już o robieniu wpisów. Korzystając z wolnego wieczoru postanowiłem jednak wrzucić trochę fotek. Wpis będzie pewnie bardzo długi, więc trzeba zaczynać. Mam nadzieję, że chociaż część osób dotrze do końca ;D

Dla wygody każde zdjęcie wraz z opisem będzie jako osobna odpowiedź.

EDIT: Wyszło bardzo, bardzo długo jak na moje wpisy, więc jeżeli ktoś chce przejrzeć do końca to niech weźmie coś do picia, bo trochę się zejdzie ;p

#chili #rosliny #papryka #papryczki #chilihead #ostrezarcie #uprawa #uprawiajzwykopem #ogrodnictwo #ogrod #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #domowyogrod
gobi12 - Od ostatniego wpisu z aktualizacją #chilizgobim minął ponad miesiąc, więc to...

źródło: comment_7MdwO7EEsXHJarm4F4ULqIpfcdnWg2gE.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gobi12:

Bardzo ładny wpis aktualizacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy te wszystkie papryki 100k+ pójdą jeszcze do góry? U mnie w gruncie bez folii wszystkie dorsety, habanero i aribibi są bardzo niskie, ale też w miarę ładny busz się z nich zrobił, jak na warunki pod chmurką. Jedynie yucatan white jest prawie taki sam jak był wsadzony, tak jakby skarłowaciał.

Pomiędzy Kristalonem a octanem wapnia tydzień
  • Odpowiedz