Wpis z mikrobloga

Ogólnie mało kiedy/nigdy nie wrzucam przemian osób, które prowadzę - nie jest to mi potrzebne, czasem jednak same te osoby chcą wrzucić efekty swojej pracy. Ten przypadek jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ pomogłem przyjacielowi i dla mnie cała akcja była bardzo ważna. Udało się schudnąć z 162 do 88 kg czyli rzucić 74 kg, a to wszystko bez dużego głodzenia i z tylko 3 treningami siłowymi w tygodniu. Nie chcę za niego gadać, on sam wie najlepiej jak było, jeśli ktoś ma facebooka to może poczytać jak zobaczyć inne fotki

https://www.facebook.com/Iitowy/posts/1941121225919938

Przynajmniej pewność, że jak inni "coachowie" nie wrzucam fotek obcych z neta jako przemian xD

Jak jakieś macie pytania to odpowiem.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #silownia #zdrowie #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Ogólnie mało kiedy/nigdy nie wrzucam przemian osób, które prowadzę - nie j...

źródło: comment_M5jDa6CE0ZSeFwO6HRl6BV8jakaoOki0.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@Kasahara: Pytanie zasadnicze: jak mozna sie qurwa do takiego stanu doupuscic:dzieci, kobieta, kochanka, rodzina.... Szczerze:grubasy/grubaski niech gina i nie marnuja ludziom kcal/O² ;)
  • Odpowiedz
@plobek: zobacz zdjęcie przodem + wyżej dawałem wydruk z tanity bo odnaleźliśmy

@NooB1980: ¯\_(ツ)_/¯ dobrze, że się nawrócił, ale szkoda mi chłopaka, bo od malutkiego dziecka był otyły - hiperplazacja tkanki tłuszczowej prawdopodobnie była nasilona.

@Ponczo88: w linku są fotki bez napinki przodem
  • Odpowiedz
@Kasahara: i ta skóra... szkoda ze to sie nie wchłania... sam spadłem ze 150 do 94 i wiem co to za ból ^^
Teraz trzymam 100 bo na siłownie nie moge za bardzo chodzic xD
  • Odpowiedz
@Ricken: powiem, że z pewnością ma ogromne łydki - jak moje udo i biceps na tych fotkach 40 cm (ja mam 34 cm) stosunkowo dużo masy miękniowej zbudować na tej redukcji
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ciężko uwierzyć, że koleś ważył 162 kg:D Ostatnio we Wrocławiu był przypadek 200 kg kobiety, którą musieli zabierać autobusem miejskim do szpitala, bo nie mieściła się w karetce i przez okno wynosić podnośnikiem, bo nie dało rady przez drzwi:d a tu koleś 162 kg i nie wgląda na jakkolwiek ograniczonego ruchowo.
  • Odpowiedz
@chris_june: nikt nie bierze pod kontekst jego wzrostu i traktuje go miara 170 cm wykopka fikającego koziołki :D (a ta kobieta to pewnie jeszcze mniej miała cm)

@matson: co 6 tygodni zmieniałem mu program treningowy z periodyzacją, trochę FBW, trochę upper/lower trochę elementów metody sprzężonej. W kązdym razie głównie siłowy rozwój głównych bojów.
  • Odpowiedz