Wpis z mikrobloga

Ogólnie mało kiedy/nigdy nie wrzucam przemian osób, które prowadzę - nie jest to mi potrzebne, czasem jednak same te osoby chcą wrzucić efekty swojej pracy. Ten przypadek jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ pomogłem przyjacielowi i dla mnie cała akcja była bardzo ważna. Udało się schudnąć z 162 do 88 kg czyli rzucić 74 kg, a to wszystko bez dużego głodzenia i z tylko 3 treningami siłowymi w tygodniu. Nie chcę za niego gadać, on sam wie najlepiej jak było, jeśli ktoś ma facebooka to może poczytać jak zobaczyć inne fotki

https://www.facebook.com/Iitowy/posts/1941121225919938

Przynajmniej pewność, że jak inni "coachowie" nie wrzucam fotek obcych z neta jako przemian xD

Jak jakieś macie pytania to odpowiem.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #silownia #zdrowie #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Ogólnie mało kiedy/nigdy nie wrzucam przemian osób, które prowadzę - nie j...

źródło: comment_M5jDa6CE0ZSeFwO6HRl6BV8jakaoOki0.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pestis: tak specjalnie zasłonił w tej pozycji, po takich redukcjach zostaje skóra co zazwyczaj jest nie do uniknięcia i trzeba się z tym liczyć - w linku jest też fotka przodem, gdzie widać ten brzuch

@r4do5: 2-3

@waldesss: część się wchłonie z czasem / latami, część zostanie i pozostaje zabieg. Mi samemu zostało, ale nic nie będę z tym robił
  • Odpowiedz
@151346136: bardziej fotka przodem pokazuję tą wagę no i chłopak wysoki jest, szczerze nie wiem czy nie więcej niż jego deklarowane 187 cm go dosłownie głowę ode mnie wyższy xD (albo kurcze ja zmalałem)
  • Odpowiedz
@Kasahara: #!$%@? z Ciebie trener. Michał Karkonoski robi takie przemiany w 9 dni. W 3 miesiące jego klienci już są szreded. A tu co? 5 miesięcy i takie efekty? Weź to usuń człowieku i się nie kompromituj już. Masz Ty w ogóle rigcz?
  • Odpowiedz
@Kasahara:

Widac ze dietetyk dał dupy ale szacun i tak. Zmien dietetyka poniewaz nie powinno byc zwisoów skórnych. Masa mięśniowa nie powinma byc naruszona


Co za typ to pisał
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz