Wpis z mikrobloga

tak

teleportują się


@TwojStaryToKorniszon: Z moich obserwacji wynika, że problem z wyprzedzaniem rowerzystów i największy ból dupy mają drogowe cipki w samochodach, takie cieniasy, które nie potrafią jeździć. Podzielasz moją obserwację?
  • Odpowiedz
odpowiada mniej wiecej temu dla kierowcy w samochodzie z zamknietymi szybami i z radiem.


@slozubn: Tylko rowerzyści nie mają trzech lusterek. W 99% przypadków w ogóle nie mają lusterek jak paniusia na obrazku. Słuch to jedyny sposób dowiedzenia się, że coś jest za nimi. Przez ramię lepiej niech się nie oglądają, bo najczęściej kończy się to wyjechaniem dwa metry w lewo.
  • Odpowiedz
  • 0
@slozubn już odpowiadam z własnego doświadczenia. Jeżdżąc rowerem, nigdy nie miałem problemu z rozpoznaniem na słuch czy coś za mną się zbliża. Kupiłem jednak sobie silnik do roweru - spalinowy - i teraz potrzebą nr 1 jest kupienie lusterka))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@slozubn: Odpowiada, zakładając, że masz od kolektora zrobiony przelot i wydech drze ryja tak, że nie słyszysz karetki na pasie obok.
#!$%@? słychać w słuchawkach, a nie zamknięte szyby i radio- mówię z doświadczenia- ja zakładam dopiero jak zjeżdżam z dróg do jakiegoś parku albo lasu.
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Zdajesz sobie sprawę, że zrobiono badania na ten temat i udowodniono, że słuchanie muzyki w słuchawkach na rowerze, jest bezpieczniejsze niż słuchanie radia w samochodzie?
  • Odpowiedz
ja jeżdżę chodnikiem jak nie ma drogi dla rowerów. #!$%@?, że można mandat dostać, ale przynajmniej żaden autobus mnie nie przejedzie


@Cybher1: Jak dojdzie do kolizji z pieszym, to będziesz winny, jak pieszy choćby złamie mały palec u stopy przez ciebie, to masz pozamiatane.
  • Odpowiedz
Calkowita bzdura. Sluchawkami "zatykasz" sobie uszy i ograniczasz dzwieki praktycznie do muzyki


@Cryptonerd_io: to prawda, tylko w przypadku, gdy nosisz słuchawki zamknięte, oprócz tego są jeszcze słuchawki półzamknięte i otwarte. By nie słyszeć nic w otwartych trzeba by słuchać na maksymalnej głośności
  • Odpowiedz
@reddin: Bordo samo się nie zrobi :)) trzeba się przyczepiać do wszystkiego cokolwiek coś ktoś napisze musisz się przy****dolic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz