Wpis z mikrobloga

@radoslaw-szalkowski słuchawki i rower... Mnie #!$%@? jak jadę na przykład ścieżka i biegnie jeden z drugim środkiem, słuchawki na uszach i możesz #!$%@? dzwonkiem, krzyczeć i nic, kiedyś jechałem wałami na których jest ścieżka i takiego klienta zepchnalem z wału bo nie wytrzymałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Heady1991: @graczu: IMO większym problemem są kierowcy ze słuchawkami w uszach. Powinno być to traktowane jak rozmowa przez telefon komórkowy w trakcie prowadzenia. W trakcie wypadku taka osoba powinna być automatycznie winna
  • Odpowiedz
@mendrix u mnie często jeżdżą z telefonem w łapie, ostatnio na rondzie baba we mnie prawie wjechała bo telefonik ważniejszy, myślałem, że wyjdę z auta i jej ten telefon wypieprze w cholere ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@graczu: Poziom slyszalnosci rowerzysty w sluchawkach odpowiada mniej wiecej temu dla kierowcy w samochodzie z zamknietymi szybami i z radiem. Serio, czas zdelegalizowac mozliwosc poruszania sie czymkolwiek osobom gluchym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mendrix: albo bardzo dużo jeździsz, albo taka przypadłość w Twojej okolicy xd mimo że nie wiele bo 4 lata jeżdżę codziennie w rożne rejony Polski to chyba ani razu nie widziałem takiej osoby xd
  • Odpowiedz
@slozubn: ale w samochodzie masz jeszcze 3 lusterka do ogarniania, co za tobą, do tego osłania cię trochę blachy i nie stracisz równowagi w razie czego, rozwalając sobie głupi ryj. Na rowerze kobitka takich luksusów nie ma.
  • Odpowiedz
Nie ma to jak środkiem drogi w słuchawkach, a za babką autobusy dwa. Takie trochę kamikaze ze słuchawkami po ulicy i rondzie.


@graczu: Na zdjęciu nie jedzie "środkiem drogi" Na rondzie może jechać środkiem. Tak samo na skrzyżowaniach, jeśli pas prowadzi w więcej niż jednym kierunku. Słuchawek, żaden przepis niezabrania, można sobie cicho słuchać radia, lub muzyki. Jak nie ma DDR, CPR to nie robi nic złego.
  • Odpowiedz
Poziom slyszalnosci rowerzysty w sluchawkach odpowiada mniej wiecej temu dla kierowcy w samochodzie z zamknietymi szybami i z radiem.


@slozubn:

Calkowita bzdura. Sluchawkami "zatykasz" sobie uszy i ograniczasz dzwieki praktycznie do muzyki

na dodatek pozniejsze ze spotkanie z tramwajem to sa 2 rozne rezultaty. Slochwaki na ulicy na rowerze to idiotyzm
  • Odpowiedz
na dodatek pozniejsze ze spotkanie z tramwajem to sa 2 rozne rezultaty. Slochwaki na ulicy na rowerze to idiotyzm


@Cryptonerd_io: No to chodzenie w słuchawkach też jest złe, przecież człowiek idzie i może zginąć! Najbezpieczniej iść i się rozglądać jak gołomppp.
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Ja tam jezdze w sluchawkach i jakos nic mi sie nie stalo a dlaczego? Bo mimo wszystko obserwuje droge i kazdy manewr poprzedzony jest analiza. Debili czy to w sluchawkach czy nie i tak nie wyeliminujesz

Tak jak mowilem, zakazac jazdy czymkolwiek gluchym. Same shit.
  • Odpowiedz