Wpis z mikrobloga

Własne wydobyto dwóch kolejnych chłopców z zalanej jaskini. dzisiaj akcja się zakończy i cała drużyna i trener wrócą do domu.

Udało się to dzięki najlepszym nurkom którzy używali zwykłych butli z tlenem i masek do nurkowania.
Spytacie zdziwieni ale JAK TO? Obyło się bez superultra technologii #spacex i pierwszego człowieka na Marsie Elona Muska?

No ja też jestem w szoku. Nie rozumiem jak specjaliści od nurkowania jaskiniowego mogli uznać że wynalazek Boring company jest #!$%@? warty bo to ciasna jaskinia a ci tu jakąś trumnę do targania chcą dawać xD
https://www.wykop.pl/link/4405651/elon-musk-tworzy-mini-lodzie-podwodne-aby-ratowac-dzieci-w-tajlandii/
Myślę że ci ludzie po prostu nie rozumieją geniuszu Elona. Przykre to :(

#elonmusk
kvvach - Własne wydobyto dwóch kolejnych chłopców z zalanej jaskini. dzisiaj akcja si...

źródło: comment_YHq1XcQmqEToo6BdaUkKGIpyeS8n4kuU.jpg

Pobierz
  • 77
@kvvach: nie szkaluj Muska i nie podrywaj jego autorytetu!
Dzieki niemu bedziesz jezdzil elektrykiem i ogladal ludzi wracajacych na Ksiezyc (bo w tego Marsa watpie...).
XD bo Ty tak mówisz? Hybrydy na ten moment to najlepsze wyjście, nowoczesne silniki spalinowe emitują bardzo mało substancji szkodliwych


Na miasto. W trasie Hybryda pali wiecej niz spalinowka, bo smieszna bateryjka z calym osprzetem staje sie tylko balastem i w niczym nie pomaga. Czyli silnik spalinowy emituje jeszcze wiecej szkodliwych substancji.

ograniczamy produkcję akumulatorów, które teraz nie są problemem ale będą jak trzeba będzie je wyrzucić na śmietnik


@Bouquet: Akumulatorow