Wpis z mikrobloga

Własne wydobyto dwóch kolejnych chłopców z zalanej jaskini. dzisiaj akcja się zakończy i cała drużyna i trener wrócą do domu.

Udało się to dzięki najlepszym nurkom którzy używali zwykłych butli z tlenem i masek do nurkowania.
Spytacie zdziwieni ale JAK TO? Obyło się bez superultra technologii #spacex i pierwszego człowieka na Marsie Elona Muska?

No ja też jestem w szoku. Nie rozumiem jak specjaliści od nurkowania jaskiniowego mogli uznać że wynalazek Boring company jest #!$%@? warty bo to ciasna jaskinia a ci tu jakąś trumnę do targania chcą dawać xD
https://www.wykop.pl/link/4405651/elon-musk-tworzy-mini-lodzie-podwodne-aby-ratowac-dzieci-w-tajlandii/
Myślę że ci ludzie po prostu nie rozumieją geniuszu Elona. Przykre to :(

#elonmusk
Pobierz kvvach - Własne wydobyto dwóch kolejnych chłopców z zalanej jaskini. dzisiaj akcja si...
źródło: comment_YHq1XcQmqEToo6BdaUkKGIpyeS8n4kuU.jpg
  • 77
Twoj link coś nie działa. Popraw pls


@Cheater: jeżeli nie widzisz nic, to pewnie Twoja sieć w robocie blokuje YT. Co do samego linku to powinien kierować do ogólnej listy filmów, ponieważ o samym Musku nagrał z 10-12 sztuk (ze szkalunkiem takich pomysłów jak Hyperloop, tuneli pod Los Angeles i BFR jako substytutu komunikacji samolotowej).
Może faktycznie link do plejlisty (nadal wymaga ctrl+f) będzie wygodniejszy: https://www.youtube.com/playlist?list=PLQJW3WMsx1q0js6FvjO89H62m60SoHdE6
@pk347: on sie nie nada niestety do wiekszego miasta, bo nie dalbym rady dojechac do roboty i wrocic bez ladowania w bardzo nie sprzyjajacych warunkach
@kvvach
oprocz organozacji Woodstock i WOSP nie ma dzialalnosci z tego co wiem, ma tez sporo nieruchomosci na ktore troche pieniedzy potrzebowal, ale niczego mu nie zazdroszcze i uwazam ze nalezy mu sie bo robi tez duzo dobrego.

moze byc i Tony Starkiem, mam w niego wbite ale jak probuje pomoc to trzeba to docenic a nie wysmiewac.

bez odbioru
@tyrald: Thunderkupa - oszust robiący kasę na wyświetleniach reklam i idol nieuków i internetowych debili dla których przyspieszenie ziemskie to 1m/s2, 1km/h = 1m/s itd. to żaden problem. Tu masz playlistę jaki z niego trep i buc który nie potrafi się przyznać do błędu: https://www.youtube.com/playlist?list=PL-QqLN8lCbw_htK5SgsIhQkpUC04LHDup

Gościu celowo kłamie w części materiałów, część tych co ma sens/jest prawdą to po prostu bezczelnie powtórzone argumenty innych ludzi. (tak jak solarroadways, Thunderkupa podłapał od
@kvvach: biedny Elon, musi szukać innych sposobów na promocję swojej osoby i wyciagania kasy od państwa, sponsorów, inwestorów i z innych źródeł. Tajlandia nie poznała się na jego geniuszu xD

Nie tak plastikowy jak Tesla. No i w produkcji jest chyba z 10 lat wcześniej


@kvvach: 3 lata wczesniej. Tesla nie jest plastikowa, materialy sa wysokiej jakosci, tylko ze spasowaniem problem - co jest efektem tego, ze brakuje Tesli know how... jezeli chodzi o ogolna produkcje/konstrukcje aut.

@pk347: Widac Tesle widziales tylko na obrazkach w Internecie.
Thunderkupa - oszust robiący kasę na wyświetleniach reklam i idol nieuków i internetowych debili dla których przyspieszenie ziemskie to 1m/s2, 1km/h = 1m/s itd. to żaden problem. Tu masz playlistę jaki z niego trep i buc który nie potrafi się przyznać do błędu (...)

Jak ci takie zero imponuje to fajnie. Ale nie wciskaj tego innym.


@anon-anon: znam Shane'a - pod filmami TFa linki do niego latają luźno. W pierwszym wpisie