Wpis z mikrobloga

@trejn: niezłym spermiarzem trzeba być, żeby porównywać te dwie sytuacje

@Canova: przecież to #!$%@? tylko cycki, jak dzieciak jest głodny to co ma kobieta zrobić? Specjalnie szukać jakiegoś miejsca, w której żadna #!$%@? jej nie zobaczy?
  • Odpowiedz
dwa - karmienie piersią jest naturalną częścią życia społecznego, więc nikt nie ma prawa zabraniać i wyganiać (niestety nie ma prawa zabraniającego #!$%@? głupot).


@Mu_H: dwa - publiczne ruchanie jest naturalną częścią życia społecznego, więc nikt nie ma prawa zabraniać i wyganiać (niestety nie ma prawa zabraniającego #!$%@? głupot).
  • Odpowiedz
@trejn -matki karmiące piersią
-dzieci biegające bez majtek na plaży
Proszę wynieście się z przestrzeni publicznej.
Dla wielu ludzi to normalne, a mnie bierze obrzydzenie i w dodatku nie wiem jak mam się w takiej sytuacji zachować.
  • Odpowiedz
@trejn ale dlaczego ludzie porównują karmienie cycem do zmieniania podpasek w miejscu publicznym czy sraniu na środku restauracji?

To jest jedzenie. Też będziesz wychodził do kibla, żeby coś zjeść bo jesteś głodny?
  • Odpowiedz
przecież ich główną rolą i przeznaczeniem jest karmienie potomstwa

@kwasnydeszcz: też tak kiedyś myślałem ale tylko samice gatunku homo sapiens mają "nabrzmiałe cyce" (nie pamiętam fachowego terminu) poza okresem laktacji. Samice wszelkich innych ssaków "nie mają" cycków gdy nie karmią. Znaczy się sutki im nie znikają ale wiadomo o co chodzi. Tylko u ludzi kobiece piersi najwyraźniej zyskały ewolucyjnie inną funkcję niż karmienie i odgrywają istotną rolę w doborze naturalnym
  • Odpowiedz
@Cockatrice szczerze mówiąc nie wiem jak jest w naturze i jaki jest odpowiednik krowy, bo to przecież gatunek hodowlany. W każdym razie krowy mleczne są cały czas trzymane w fazie laktacji.
  • Odpowiedz
no jasne bede siedział w piwnicy bo matki polki paradują z cyckami na wierzchu xD


@Canova: A matki z dzieciakami będą się po krzakach kryły jak dzieciak będzie głodny bo jakiemuś piwniczakowi z wypok.lp przeszkadza widok karmiącej kobiety Xd
  • Odpowiedz