Wpis z mikrobloga

@trejn: Co jak co, możecie nazwać mnie (niesłusznie w 95%) pedałem ale nie ma gorszego widoku niż matka karmiąca piersią. #!$%@? jakie to obrzydliwe od razu czuje oranżade w gardle tą co piłek na komunii.
Ale nie my jestesmy madki polgi będziemy karmić gdzie nam sie podoba! W #!$%@? to mam nie mam ochoty oglądac tych nabrzmiałych wymion u macior, gówniarz sie zesrał lub jest głodny idź go przewin gdzies poza
  • Odpowiedz
@trejn: NO nie wiem mam mieszane uczucia.. Niby cycek na wierzchu to coś fajnego. Z drugiej strony trochę dziwnie bym się czuł jak by w restauracji jakaś babka nagle wywaliła cyca na wierch i zaczęła karmić dziecko.
Drapanie się po jajach też jest czymś naturanym bo jak swędzi to dlaczego mam nie drapać, ale jednak nie robię tego publicznie.
  • Odpowiedz
@Canova: Najgorsze jest to, że dla nich zakrycie się chustą przy karmieniu to niesamowita ujma na honorze. Ewentualnie mówią, że zakryłyby się, ale akurat nie miały miejsca, by tę chustę zabrać. Noszą przy sobie materiały wystarczające na budowę dwóch w pełni działających Gwiazd Śmierci, ale kawałek materiału spowodowałby przeładowanie.
  • Odpowiedz
@trejn: a ja nie rozumiem dlaczego ludzie mają z tym problem, przecież te kobiety nie przykładają swoich cycow pod wasze twarze. Bardzo często widzę matki karmiące w miejscach publicznych i po prostu je mijam, nie patrzę, nie obchodzi mnie to co robi, jest to dla mnie taka sama czynność jakby je karmila butlą. Sama osobiście nie mam jeszcze dziecka, i gdybym nie miała naprawdę wyjścia i innych warunków to też bym
  • Odpowiedz
@EndlessDream bo mężczyźni oburzeni widokiem karmiących kobiet to chyba myślą, że piersi to są tylko i wyłącznie dla ich uciechy XD a przecież ich główną rolą i przeznaczeniem jest karmienie potomstwa
  • Odpowiedz
W tym wątku stulejarność i moraliści oburzają się na naturalną i normalną czynność karmienia.

Żeby was unormować są takie akcje, i bardzo dobrze ze są, bo to najwidoczniej potrzebne
  • Odpowiedz
@Canova A gdzie mają karmić te dzieci? W obsranym, śmierdzącym kiblu? To jest zwykłe jedzenie, nie widzę w tym nic obrzydliwego. Polecam zajrzeć na stronę ministerstwa zdrowia, znajdziesz tam zalecenia, żeby NIE KARMIĆ dzieci w toaletach, bo jest to niehigieniczne to raz, dwa - karmienie piersią jest naturalną częścią życia społecznego, więc nikt nie ma prawa zabraniać i wyganiać (niestety nie ma prawa zabraniającego #!$%@? głupot).
  • Odpowiedz
@trejn: kurde nie wiem o co Ci chodzi. patrze na te zdjęcia i są one dla mnie bardzo przyjemne w odbiorze. widzę cycki i jest fajnie, przyjemnie. nie wiem o co ta spina. ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardziej brzydzą mnie niemowlaki niż karmiąca matka. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@trejn powiedziałabym, że w sumie to nie obchodzi mnie co kto robi ze swoimi cyckami i gdzie, dopóki nie czekałam na zamówienie w restauracji i nie zobaczyłam jak baba wciska bachorowi uslinionego suta do gęby. Zaczęłam się zastanawiac czy nie anulować zamówienia bo mi się #!$%@? odechciało.
  • Odpowiedz
@trejn: ale zdajesz sobie sprawę, że nie wszystkie kobiety są takie same? I takie generalizowanie świadczy tylko o twojej ignorancji?
BTW: przykro mi, że dziewczyny nie wysyłają ci nudesków. Widocznie jesteś brzydki i nie potrafisz rozmawiać ( )
  • Odpowiedz