Wpis z mikrobloga

Kobiety to mają #!$%@? w tych głowach xD Dla internetowej popularności sprzedadzą własną prywatność, cycki i własne dziecko xD To takie nowoczesne

Send nudes - Chyba cie #!$%@?ło ty chory zboczeńcu
#karmiewszedzie - yyy ee ten no przecież to normalna czynność, moge pokazywać to w internecie tu wszystko jest normalne

Pobierz trejn - Kobiety to mają #!$%@? w tych głowach xD Dla internetowej popularności sprzed...
źródło: comment_iLhprD5qaenRmOnAgQ3K1CEuEMv7ZkZy.jpg
  • 147
To jest jedzenie. Też będziesz wychodził do kibla, żeby coś zjeść bo jesteś głodny?


@Cockatrice: a Ty przepraszam jesz z cyca, że to dla Ciebie takie normalne? Jak byś zareagował gdyby dorosła osoba zaczęła ssać cyca swojej kobiety w restauracji? Przecież to tylko jedzenie!
Butelki są dla tych którzy mają problemy np.z laktacją i nie są dobre dla dziecka.


@KrowkaRobiMuu: ale bzdury. Wiesz, że taka madka może se kupić taką dojarke i sie w domu wydoić zanim gdzieś wyjdzie? I wytłumacz mi jaka krzywda się stanie dziecku jak raz na jakiś czas possie z butelki a nie z wymiona. Już pomijam fakt, że ta mityczna szkodliwość butelki nawet stosowanej permanentnie to wyolbrzymienie z gazetek dla
@Royal_Email: a ty swoją wiedzę skąd czerpiesz? Dojarką można wydoić krowę albo kozę, kobieta używa laktatora. Niemowlę może nie chcieć pić z butelki jak jest karmione piersią bo to wymaga innego ssania, jak byłam na antybiotyku moje dziecko nie zassało nawet z butelki mimo iż miałam cudaśny smoczek który miał być najbardziej zbliżony do piersi. Zresztą czy nie wstyd wam "panowie" żądać takich absurdów od matek? Od osób które w pierwszej
@kwasnydeszcz: to kolejny z plytkich ruchow kreujacych sie na "wyzwolencze", gro kobiet w to wierzy, bo prasty czlowiek musi wypelniac swoja sfere sacrum.
Dzieki temu kobieta ma poczucie ze w czyns uczestniczy, ze o cos dziala. Czy to jest kretynskie czy nie - wazny jest ruch
@KrowkaRobiMuu: jakich absurdów? Po to jest rozwijana technologia by z niej korzystać.

Dojarką można wydoić krowę albo kozę


Albo madke, dużej różnicy nie ma. Ciągle ryczy, beczy i obce jej są normy społeczne. A z gówniakami sra po krzakach.

Od osób które w pierwszej kolejności myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu swoich dzieci?


Znam taką. Od 4 lat do roboty nie pójdzie, bo guwniaka cycem karmi. Nabrała kredytów w prodeventach, bo
@trejn osoboscie nie przepadam za tym widokiem ale jednocześnie rozumiem, że są sytuacje w których trzeba karmić publicznie. Troche byłoby mi nieswojo gdyby np kobieta w pociągu siedząca obok mnie zaczęła by karmić, to w sumie jest intymne. Ludzie niedługo każda czynność fizjologiczną przeniosą w życie publiczne bo przecież to takie normalne i każdy to robi. Sama nie wiem, ja osobiście bede szukać ustronnego miejsca ale jeśli serio będzie potrzeba to chyba
bo mężczyźni oburzeni widokiem karmiących kobiet to chyba myślą, że piersi to są tylko i wyłącznie dla ich uciechy XD a przecież ich główną rolą i przeznaczeniem jest karmienie potomstwa


@kwasnydeszcz: #!$%@? nie są tylko po to by ruchać
a jednak nie chodzimy z nimi na wierzchu po ulicach i w restauracjach przy stoliku
Jestem tu od dawna, ale ten post i ogólny poklask, naprawdę potwierdza jak #!$%@? jesteście.
@Canova Przepraszam, nie argumentowałem dlaczego jesteś debilem - karmienie piersią to naturalna rzecz, nie spodziewam się po Tobie jakiejś logicznej dedukcji tego czynu, ale wg Ciebie kobieta ma karmić w kiblu albo w krzakach?
O ile nie robi tego ostentacyjnie, to jaki masz z tym problem?
Człowieku, dorośnij