Wpis z mikrobloga

@Shatter: to się odwróć, nie uwierzę że dziecku się ulewa metr przed twoją twarzą. Po zjedzeniu z butelki też by mu się ulało. Jak ci tak przeszkadza ulewanie się dziecku to się dostosuj i nie wychodz do ludzi bo nikt nie będzie z dzieckiem się przed tobą chował
  • Odpowiedz
@Miyazaki: kobieta która mnie wychowała nie świeciła cyckiem na środku ulicy. Zapytaj swojej jak to było jak cie tak piecze typeczku.

@aleksandrett: tak będzie wyrocznio, tak będzie. Ah jaka ty mądra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PinkiPaj: Daj spokój, nie ma sensu toczyć jałowych dyskusji z osobami, które pojęcia o dzieciach nie mają. Na szczęście każda matka ma gdzieś zdanie jakiegoś stuleja, któremu wydaje się, że jest centrum świata.

@Canova: tak, dokładnie tak będzie. Sama się zakrywam przy karmieniu chustą, ale mam koleżanki, które tego nie robią i co? W nosie mają takich jak Ty, a żadnej nikt nic nigdy nie powiedział.

Zaraz mi
  • Odpowiedz
@Shatter: Wyrzygał się przy mnie menel, odwróciłam się i poszłam. Różnica jest taka że pan menel wiedział co się święci i miał opcję pójść gdzieś indziej. Matka z dzieckiem nie będzie siedzieć w domu dopóki dziecko nie urośnie ani NIE MA opcji żeby wiedziała kiedy dziecku się uleje. Dziecko nie rzyga jak dorosły, uleje mu się mleko po buzi i tyle. Więc tak, odwróć się
  • Odpowiedz
@aleksandrett: nic ci nie powiem bo ja w przeciwieństwie do ciebie serio mam w dupie co tam brzdąkasz a to ty tylko udajesz że to masz to niby gdzieś a lejesz te swoje wywody.
Obraz karmiącej matki mnie obrzydza, i nie zmienią tego te bóldupne komentarze jakiś nołnejmów których nawet w zyciu nie spotkam. Wyraziłem swoje zdanie i elo nie zawracajcie mi dupy.
  • Odpowiedz
@Canova: Tak, mam gdzieś, bo dla mnie ważne jest moje dziecko, a nie ludzie obok. I narazie to Ty się rozpisujesz i bóldupisz na temat swojego obrzydzenia, więc problem masz Ty, nie ja, ani żadna karmiąca. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Canova: Ostatni w galerii handlowej matka karmiła na ławce dziecko, gdzie obok były toalety i miejsce dla matek do przewijania dzieci i karmienia, z czego nie raczyła skorzystać. Wywaliła pierś i przy wszystkich karmiła. Przeszkadza mi takie zachowanie, to jest mimo wszystko intymna sytuacja pomiędzy matką i dzieckiem i nie powinna być afiszowana. Tak samo przeszkadzają mi w lato mężczyźni bez koszulek, czy reklamy z suplementami na hemoroidy, upławy itd,
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: taaa, corka ma bialaczke, jest w koncowym etapie leczenia, chodzi do przedszkola od kilku miesięcy i nie chorowała ani razu. Także mam ważniejsze powody by martwić sie o przeciwciała niż brak dydka na zawołanie.

@KrowkaRobiMuu: widziałaś kiedyś pieluszke tetrową? To prawie sitko, dziecku nie będzie duszno.

@takrodzisiegniew: mnie też brzydziło jak miałem 15 lat. I już tak zostało. Podobnie jak oglądanie porodu.
  • Odpowiedz
Ostatni w galerii handlowej matka karmiła na ławce dziecko, gdzie obok były toalety i miejsce dla matek do przewijania dzieci i karmienia, z czego nie raczyła skorzystać.


@voteforlucy: I miała karmić w kiblu albo miejscu gdzie ludzie zmieniają pieluchy dzieciom? Trochę to fuj. Poza tym karmienie zajmuje trochę czasu i głupio zajmować miejsce z przewijakiem na kilkanaście minut bo może ktoś inny będzie chciał skorzystać. Ja sobie nie wyobrażam karmienia
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: Post Scriptum: wiesz, że kobiete można wydoić zupełnie jak Krówke co Robi Muu? Wlewasz mleko do butelki, butelke wkładasz w termos i możesz na dwie godzinki wyrwać się z domu. MAGIA
  • Odpowiedz
jest cos takiego jak butelka no #!$%@? mac kazdemu baranowi mam pisac oddzielnie odpowiedz?


@Canova: gościu, nie wszystkie dzieci jedzą z butelki. Moje w ogóle nie chce ciągnąć z butelki, a mam ich kilka i żadna nie podchodzi. To co, mam z domu nie wychodzić?

Poza tym to wcale nie jest takie proste. Jak się karmi piersią i chcesz nakarmić z butelki to musisz najpierw odciągnąć mleko laktatorem. Często na raz nie da się ściągnąć całej porcji, więc musisz to zrobić na 2-3 razy. Za każdym razem trzeba wszystko myć, wyparzyc, zaplanować kiedy ściągnąć mleko, znalezc na to czas. Potem ocieplić mleko, pilnować żeby się nie wylało.
Jak karmisz sztucznym mlekiem to musisz mieć jakiś termos,
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Z tym odciąganiem nie do końca tak jest, bo wiele kobiet przez cały dzień nie odciągnie więcej niż jakieś 20ml, zdecydowanie za mało na jedną porcję dla dziecka. Ja jak potrzebowałam wyjść do lekarza, to cały dzień odciągałam między karmieniami i nie wydoiłam więcej niż 50ml, a dziecko potrzebuje około 100ml na jedno karmienie.

Mleko modyfikowane zaburza pracę jelit u dziecka karmionego piersią.

Obecne krowy to efekt wieloletniego doboru
  • Odpowiedz
  • 3
@CudMalina ojej ojej jakie to straszne bo tyle rzeczy i zschodu przy tym dziecku ojoj. Bylo o tym myśleć jak sie rozkladalo nogi.
Bycie matka nie czyni z was nikogo nadzwyczajnego tak samo jak zostanie rodzicem nie czyni madrzejszym. Sa ludzie ktorym taki widok nie pasuje i sie z tym pogodzcie.
  • Odpowiedz