Wpis z mikrobloga

Kobiety to mają #!$%@? w tych głowach xD Dla internetowej popularności sprzedadzą własną prywatność, cycki i własne dziecko xD To takie nowoczesne

Send nudes - Chyba cie #!$%@?ło ty chory zboczeńcu
#karmiewszedzie - yyy ee ten no przecież to normalna czynność, moge pokazywać to w internecie tu wszystko jest normalne

Pobierz trejn - Kobiety to mają #!$%@? w tych głowach xD Dla internetowej popularności sprzed...
źródło: comment_iLhprD5qaenRmOnAgQ3K1CEuEMv7ZkZy.jpg
  • 147
@kwasnydeszcz: mi się podoba zmiana u panów, jak już zostaną tatusiami. Ze stanowiska ‚obrzydliwe, odechciewa się jeść, wypad do kibla’ do ‚to naturalne, dzidziuś głodny dostaje cycka i tyle, przecież i tak nie widac’.
Kobity tu warczące to inna sprawa. Ale nie od dziś wiadomo ze kobity kobitom wilkiem i ze żaden facet nie #!$%@? ci tak jak druga baba
@kwasnydeszcz: jestem kobietą i też nie cieszy mnie widok matki karmiącej więc Twój argument, że piersi nie są tylko do macania jest inwalidą. Ja nie czuję potrzeby oglądania cycków w ogóle, tym bardziej nabrzmiałych cyców do których przyklejony jest mały, obśliniony glonojad. Sorry ale tak jak obrzydzają mnie ludzie co jedzą jak świnie, ludzie spoceni jak świnie, ludzie śmierdzący, tak samo obrzydzają mnie dzieci śliniące cyca.
@kwasnydeszcz: Podpaski też przebierasz na środku ulicy? Są granice intymności, i też ze względu na estetyke innych powinniśmy starać sie nie być dla nich uciążliwi w miejscach publicznych. Wiele osób nie bardzo wie jak sie zachować kiedy karmi sie dziecko piersią. Odwrócić wzrok, patrzeć - w ten sposób czuje sie skrępowana, przecież co to za problem zasłonić sie chustą ? Obcinanie paznokci, golenie pach czy irygacja różnych otworów ciała, też jest
@Royal_Email: są różne cycki. I nie zależy to od laktacji. Z reszta wentyl jest w dziobie dziecka a zylastego cyca w większości przypadków zasłania główka :)
@bluberr: nie karmiłam publicznie. Natomiast zdarzyło mi się przy przyjaciółce jak mnie odwiedziła. I spytałam czy jej przeszkadza czy nie. Bo jak tak, to albo ona może sobie pójść do sklepu czy coś, albo ja do drugiego pokoju. W sumie to warto rozmawiać ;)
@trejn ta jedna fota jaka na przypał, niby matka karmiąca, ale fota wprost mówi: "patrzcie jaki mam wózek i jeszcze mam stół bilardowy! Jestem taka światowa i bogata nie to co wy biedaki"
przecież ich główną rolą i przeznaczeniem jest karmienie potomstwa

@kwasnydeszcz: też tak kiedyś myślałem ale tylko samice gatunku homo sapiens mają "nabrzmiałe cyce" (nie pamiętam fachowego terminu) poza okresem laktacji. Samice wszelkich innych ssaków "nie mają" cycków gdy nie karmią. Znaczy się sutki im nie znikają ale wiadomo o co chodzi. Tylko u ludzi kobiece piersi najwyraźniej zyskały ewolucyjnie inną funkcję niż karmienie i odgrywają istotną rolę w doborze naturalnym (
Są granice intymności, i też ze względu na estetyke innych powinniśmy starać sie nie być dla nich uciążliwi w miejscach publicznych. Wiele osób nie bardzo wie jak sie zachować kiedy karmi sie dziecko piersią. Odwrócić wzrok, patrzeć - w ten sposób czuje sie skrępowana, przecież co to za problem zasłonić sie chustą ? Obcinanie paznokci, golenie pach czy irygacja różnych otworów ciała, też jest przyziemna jednak nie robi sie tego publicznie nawet
@EndlessDream: a ja nie rozumiem dlaczego ludzie mają z tym problem, przecież sikajacy faceci nie przykładają swoich fiutow pod wasze twarze. Bardzo często widzę facetow sikajacych w miejscach publicznych i po prostu ich mijam, nie patrzę, nie obchodzi mnie to co robi, jest to dla mnie taka sama czynność jakby sikal do pisura.
@kwasnydeszcz: bo kobiety oburone widokiem siakajacych mezczyzn to chyba myślą, że penis to są tylko i wyłącznie