Wpis z mikrobloga

czy mi się wydaje, czy biedronki w ostatnim czasie zaczynają wyglądać coraz gorzej.


@apkwiatosz: Tak. Pomijając to, że jest coraz większy rozpierdziel na półkach, cenówek często nie ma lub są nieaktualne, to na sklepie stoi coraz więcej palet. A w mojej biedronce od jakiegoś miesiąca niemal codziennie stoją rzędy palet w każdej alejce. Szkoda, bo ceny i jakość marek własnych mają niezłe.
@Reepo: bez kitu, każda nowa biedronka jest przez około miesiąc czysta, potem jest tam typowo januszowy burdel. #!$%@?, ekipa pracuje byle #!$%@?ć zmianę najmniejszym kosztem, kas #!$%@? tysiąc, otwarte dwie i co chwile drą ryja "ZAMYKAJ". #!$%@? po to rzeście walczyli o wolne niedziele, by teraz w te soboty do późnych godzin nocnych rozkładać towar, a nie wszystko w ciągu dnia chcecie załatwić by szybciej iść do domu.

Powinna być osobna
@Reepo o jak ja gardzę biedronką xd niestety chodzę tam po steki, na razie nie znalazłem alternatywy :/ może ktoś coś podpowie?
Ostatnio kupiłem jakieś w dużym Tesco i był dramat, a jak w Biedrze wypatrzę marmurkowaty antrykot to można zdziałać cuda.
Lidl ma kierowników, kaufland też, Aldi też, tylko #!$%@? w biedronce taka paździerz....


@davidero69: W Biedronce kierownik tak samo zapieprza jak pozostali pracownicy - wiem, bo znam jednego. To, że na wyższym szczeblu nie pozwalają zatrudnić więcej pracowników to nie wina kierowników.

Wina kierowników sklepu - bo oni zamawiają towar, magazyn zawalony,


@ElDirtyHarry: Czytałem kiedyś komentarz (kila dni temu w wykopie o Biedrze), że system automatycznie zamawia towary do sklepu.
Sklepy lidla są budowane od zera, każdy lidl wygląda niemalże identycznie w środku. Biedronki za to są wciskane w istniejące obiekty dlatego każda wygląda inaczej i w większości jest syf bo lokale mają różne rozmiary i towar się nie mieści xD niech giną.
To jeszcze #!$%@? ostatnio wpadłem na szybkie zakupy po coś do picia, wziąłem sobie ten #!$%@? wielki niepraktyczny koszyk, w którym oczywiście zgrzewka wody się nie mieści dobrze i jadę do kasy.. nagle pracowniczka bez żadnego uprzedzenia na środku #!$%@? alejki wózkiem zostawiła całą paletę z piwami i #!$%@? nie można przejść, cofnąć się nie mogłem, bo tam kolejny syf zostawili i czekaj #!$%@? jak debil, aż łaskawie to ktoś przesunie
@Reepo: W Katach Wroclawskich odremontowali Biedronke i wygląda naprawdę dobrze w środku, jest dużo miejsca i nie było syfu jak byłem. W sumie jak w Lidlu. Oczywiście pewnie do czasu. Była to pierwsza biedronka która taka widzialem. Dotychczas wszystkie inne to jeden wielki syf.
@Reepo: Kauf jeszcze gorszy xD Zbudowany tak, by przejść cały sklep, więc nie nadaje się na szybkie zakupy.


@FotDK: o tak, nienawidzę tego - i przez to zacząłem unikać Kauflanda.
A co do biedronek... zależy do której się pójdzie. Są takie, gdzie aż się człowiek zastanawia czy jest w biedrze czy w lidlu, tak elegancko i wszystko poukładane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale i tak teraz