Wpis z mikrobloga

@Mirkomil: chyba sobie żarty robisz :/ Wybacz, ale twoja żona nie jest żadnym wyznacznikiem. Ja mogę napisać, że jakaś dziewczyna schudła na głodówce na stałe i nic jej nie przybyło i to nic nie zmienia, jednemu na tysiąc zawsze się uda. Pytanie po co, skoro można schudnąć na normalnej diecie. Dieta Gacy jest tak niesamowicie rozsądna, że przy każdym posiłku pakujesz w siebie smalec i rzeczy smażone. Powiedz mi, po
  • Odpowiedz
Schudnij, napisz o tym książkę, już podczas premiery bądź znowu gruby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@olito: może przygotowuje się do napisanie kolejnej części? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nidor skoro każdy może schudnąć na normalnej diecie, skoro każdy może sobie ułożyć sto zdrowych dan to powiedz mi czemu jest tyle grubasów które nie mogą schudnąć?
Coś Ci się pomyliło, u Gacy nie ma smażonych rzeczy. Jest jedną dieta tłuszczowa gdzie faktycznie jest masło ale trwa 2 tygodnie maks i też jest w konkretnym celu stosowana.

@kucz te rozpiski są co dwa tygodnie inne, niektóre są bardziej wymagające jak
  • Odpowiedz
@Mirkomil ale rozumiem, że znasz skutki uboczne takich diet? Zaniki miesiączki, skóra jak papier, lecące włosy? Efekty efektami ale przytycie po odchudzaniu i inne skutki uboczne naprawdę są tego warte? Nieważne, czy gaca, czy inna dieta, do tego trzeba cierpliwości i samozaparcia, a jak ktoś to rozumie i ma olej w głowie to woli się zdrowo odchudzać.
Każdy się odchudza jak chce, ale nikt mi nie wmówi, że gaca jest dobrym
  • Odpowiedz
@kucz nie ma takich skutków. Pacjenci muszą regularnie robić i przynosić badania. Ile osób to robi na innych dietach?

Generalnie u Gacy to nie jest dieta. On sobie to nazwał systemem ale faktycznie tak jest. To wiele diet stosownych zmiennie plus zróżnicowane plany treningowe, opieka dietetyka i trenera. Całość jest naprawdę fajnie pomyślana i ludzie mają na koniec wyniki badań wszystko w normie, gdy zaczynają z wszystkim poza normami :) to
  • Odpowiedz
@kucz teraz mają darmowe i niezobowiązujące wstepne konsultacje. 40 minut z terapeuta. Jeśli byś poszla i z pierwszej ręki zobaczyła jak wygląda proces to byś się przekonala że jest zdrowy. Możesz też dalej trwać w swoim przekonaniu ale jeśli opiera się on na jakimś fragmencie rozpiski ktora widziałaś to nie jest to pełny obraz i fałszuje on prawdę.
  • Odpowiedz
@Mirkomil: nie pomyliło, być może teraz zmienił menu, kiedyś działało na zasadzie "jeden tydzień non stop to samo, drugi tydzień non stop to samo i tak w kółko". Odchudzanie nie jest łatwe, ale lepiej naprawdę pójść do dietetyka, zamiast opierać się na dietach cud Gacy, Dukana i innych ludzi, którzy chcieli po prostu zabłysnąć.

Co z tego że dieta jest zdrowa i zbilansowana jak ktoś schudnie po niej 2kg w miesiąc, nie zobaczy różnicy i sobie daruje.


@Mirkomil: top kek xD
O to chodzi, żeby zrozumieć, że dieta to styl życia i zmienia się ją na zawsze, nie na okres, w którym chcemy schudnąć. O ile jeszcze rozumiem, że u osoby z dużą nadwagą te kilogramy lecą szybko, tak w dalszym etapie jest to właśnie 2-4 kg na miesiąc i dopóki taka osoba tego nie zrozumie, dopóty będzie
  • Odpowiedz
@Nidor cały czas pisze że diety na szybkie zrzucenie jest tylko raz na jakiś czas żeby zmotywować właśnie po chudnieciu 2-4 kg miesięcznie. Bierzesz skrajna rozpiskę która jest 2 tyg raz na kilka miesięcy i oceniasz całość. Efektów jojo nie mają osoby które się trzymają do końca bo po osiągnięciu celu wagowego jest jeszcze okres wyprowadzenia gdzie się powoli wprowadza produkty spoza diety.
Osoby które nie zaprzestaja ruchu i nie rzucają
  • Odpowiedz
czego nauczyć? Tego żeby się z ludzi nie śmiać? Jak ktoś jest śmieszny to się z niego śmieje. Jak powiesz chude u że jest chudy jak patyk - spoko, powiesz grubasowi zxe jest tłusty to wielka krzywda xD


@Shatter: Nie, właśnie nie spoko. To po prostu brak kultury.
  • Odpowiedz