Wpis z mikrobloga

@olito: Z tego co pamiętam z jakiegoś wywiadu to ta dziewczynka po schudnięciu "rzekomo" przekonała się jacy ludzie są fałszywi, źle się czuła ze sobą i w końcu stwierdziła, że #!$%@? zdanie anonimów i #!$%@? ludzi z jej otoczenia bo jako gruba czuła się lepiej. To był okres gdy zaczynała przybierać na masie.

Tak na serio to ma więcej rigczu niż większość spierdoxów, karyn i sebów z tego portalu. Jest gruba,
@olito: > Schudnij, chwal się że w końcu czujesz się super, przytyj i gadaj wszystkim w około że super czujesz się w dużym ciele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i zaraz wyda drugą w której napisze jak skutecznie przytyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ma999: o #!$%@?, i to zdjęcie wyżej z 2018 roku to jakaś masakra. Ona chyba nic innego nie robi w życiu, tylko je, bo to aż niemożliwe, żeby tak szybko przytyć jeszcze więcej niż się schudło. Jakbym spadła z takiej wagi, na wagę po lewej, to chyba bym sobie balon do żołądka wstawiła. Tylko po to, żeby przy takiej wadze zostać.
@olito: Z tego co wiem, to a) książka nie jest o odchudzaniu, b) ona nie promuje otyłości na eventach, tylko daje wsparcie innym grubym kobietom, które w tej swojej otyłości mają jeszcze jeden problem - z psychiką, wychodzeniem do ludzi, kupowaniem ubrań dla otyłych, czyli po prostu z normalnym życiem. Myślę, że ona jest idealną osobą na to miejsce, bo wie, jak to jest być grubym, chudym i znowu grubym, co
@Nidor
@kucz dieta Gacy jest bardzo rozsadna tylko że ludzie nie potrafią po diecie stosowac się do zaleceń i znowu chcą jeść to co kiedyś, przestaja się ruszać i w końcu tyją

Moja żona schudła u Gacy 50kg i po 1,5 roku od końca diety wygląda jeszcze lepiej. :) Fotki priv

Teraz jest terapeuta u Gacy, tak się rozkrecila :)