Wpis z mikrobloga

Coś Ci się pomyliło, u Gacy nie ma smażonych rzeczy. Jest jedną dieta tłuszczowa gdzie faktycznie jest masło ale trwa 2 tygodnie maks i też jest w konkretnym celu stosowana.


@Mirkomil: Jeśli on swoim klientom daje takie dania jak w swoich książkach (posiadam dwie, dostałem jako prezent) to wcale się nie dziwię, że #!$%@?ą tę dietę. Ci szarlatani dietetyczni nie rozumieją, że ludziom ciężko zmienia się nawyki żywieniowe, a wystarczy
  • Odpowiedz
@olito: jak ona mnie niesamowicie #!$%@?, lubię grube laski, jak oglądałem galerianki to sobie pod nią hardo waliłem, a teraz zlewaczyła się i ogólnie wygląda paskudnie, chyba ją pozwę za straty moralne
_
  • Odpowiedz
Fala pseudoekspertów i zakompleksionych frustratow musi się oczywiście dowartościować w tym wpisie
-hurr durr jak ktoś śmie mieć problem z hardkorowym żarłoctwem kompulsywnym i otyłością
-wychodzi na ulicę i spełnia się zawodowo, więc promuje otyłość
-hehee gruba baba to przecież nie człowiek, tylko zwoje tłuszczu, można jej cisnąć.
-ale beka, że komuś się coś udało, a potem jednak to zaprzepaścił

Jesteście żenujący
  • Odpowiedz
@olito mniejsza o to że przytyła po schudnięciu. Najistotniejsze jest to że zrobiła to w zły sposób którego reklamą była wydana książka. Jak ktoś zrzuci wagę to każdy się rzuca żeby pisał książkę i nieistotny jest fakt że gówno się na tym zna bo nie jest dietetykiem i np praktycznie głodziła się przez pół roku. A później takie dziewczyny wchodzące w okres dojrzewania wierzą że tak można i słuchają, psują swoje
  • Odpowiedz