Wpis z mikrobloga

Czołem wycieczko!

Mam reflekse a'propos różowych pasków. Ich podejścia do mężczyzn, zamożności i uprzedzeń narodowościowych w relacjach.

Część 1. Różnica wieku.

Od zawsze drażnił mnie fakt, że dziewczyny w każdym wieku wybieraja starszych chłopców, a później starszych od Siebie mężczyzn. Oczywiście to nie jest reguła, ale zdarza się bardzo często. Tłumaczymy sobie to w ten sposób że kobiety szybciej dojrzewają i chcą mieć obok siebie kogoś o podobnym poziomie intelektualnym (to kiedy są jeszcze szczylami poniżej lvl25).

Bardziej drażniące są jednak egzaltowane paniusie w wieku ~25><~35 które znajdują sobie delikwentów starszych o conajmniej 10 lat i wyglądają z nimi jak utrzymanki. Zazwyczaj są to właśnie EGZALTOWANE przedstawicielki róznych gównokierunków typu "profesjonalne lepienie krasnoludków z masy herbacianej" czy innych teatrologii lub emo-kierunków muzycznych.
Taka paniusia jest zazwyczaj "ponad to wszystko". Jest "lepsza", "mądrzejsza", "bardziej zaradna" i zasadniczo ulepiona z innego gówna niż jej równieśniczki.

Kończąc. Pietnuję, hejtuję i wykpiwam "paniusie" w każdym wieku, które znajdują sobie "tatusiów" za partnerów. Przykładem, który mógłby zostać wzorcem tej postawy w sam raz do Sevres pod Paryżem jest Kamila Łapicka i Andrzej Łapicki. Obyście dostały raka trzustki i odbytu.

Ciąg dalszy nastapi.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #bekazpodludzi #gorzkiezale
Pobierz a.....2 - Czołem wycieczko!

Mam reflekse a'propos różowych pasków. Ich podejścia d...
źródło: comment_8jOkPJis6NE9W1NlhQGc8AZFp2SEj0Rz.jpg
  • 43
@af2462: Wrzucasz wszystkich do jednego wora i rzutujesz nowinki ze świata celebrytów na resztę społeczeństwa. Weź na przykład pod uwagę, że bardzo częstym motorem szukania starszego faceta jest np. brak ojca - dosłowny, albo w sensie braku kontaktu z ojcem (np. ojciec za granicą, widywany tylko w święta). Dziewczyna szuka faceta, który w jakimś stopniu jej zastąpi ojca. Podobnie jest w drugą stronę - chłopcy, którzy stracili matki często szukają starszych