Wpis z mikrobloga

O matko jedyna ;;
Jakoś O 23:20 zachciało mi się piwa, więc ubrałem się i wyszedłem w stronę stacji benzynowej, to co znalazłem w drodze powrotnej, przewyższyło moje najśmielsze oczekiwania. W rowie leżało pudło i wydobywał się z niego cieniutki dźwięk, po sprawdzeniu okazało się, że znajdują się tam trzy małe kotki. Postąpiłem słusznie i zabrałem je ze sobą.
Kotki zostały już nakarmione, ale i tak dalej są strasznie ruchliwe i nie mogą usiedzieć w miejscu ))¯_(ツ)

Tak więc właśnie zostałem ojcem ()

#koty #pokazkota #zwierzaczki #zwierzeta #pomoc #kot #kitku #malekotki
Chicoxxx66 - O matko jedyna ;;
Jakoś O 23:20 zachciało mi się piwa, więc ubrałem się ...

źródło: comment_aXQuPytNeCWumEcCja1RwDc435S5K9hy.jpg

Pobierz
  • 52
@Chicoxxx66: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@Chicoxxx66:
dziękuję, dobry człowieku

nie no, propsuje za dobre serce wiadomo. Nie wiem kim trzeba być, aby w taki sposób pozbywać się małych bezbronnych zwierząt.

@JakTamCoTam: nie dość, że chorym #!$%@? to jeszcze skrajnym debilem, bo odliczając już brak godności i jakichkolwiek uczuć to ciągłe robienie takich akcji to większy wysiłek niż jednorazowe wzięcie kota na zabieg (co da się zrobić i nie na swój koszt w części miast albo