Wpis z mikrobloga

#programowanie #nauka #sql #bazydanych #programista15k #kursyudemy #rozdajo #komputery #pracbaza
Wykopowiczu! Nauczę Cię programować za darmo i od podstaw.
Niedawno udało mi się ukończyć projekt nad którym pracowałem ostatnie 2 lata. Tworzę darmowy kurs programowania baz danych. Kurs jest skierowany głównie do osób stawiających pierwsze kroki w IT lub bazach danych. Nagrania udostępniam na YT:
nieinformatyk - #programowanie #nauka #SQL #bazydanych #programista15k #kursyudemy #r...
  • 6
Dlaczego nie? Celem kursu jest nauczenie użytkowników programowania baz danych. A to czy będą chcieli w przyszłości zostać webdeveloperem, analitykiem czy tworzyć aplikacje ma drugorzędne znaczenie. Wiedza z tego zakresu przyda się nawet, jeśli ktoś będzie chciał zając się później czymś innym.
@nieinformatyk: cel kursu (zawarty w jego nazwie na YT) jest dość jasny, twoje jego reklamowanie jest w najlepszym razie nietrafione a w najgorszym oszukańcze

Nauczę Cię programować za darmo i od podstaw.

Kurs jest skierowany głównie do osób stawiających pierwsze kroki w IT


@nieinformatyk: to są bardzo mocne sugerujący tezy, że jak ktoś nie umie niczego programować to to jest dobre miejsce na start do zostania programistą - a tak
@aseeon_:Bo szczerze uważam, że to dobre miejsce. Jestem samoukiem a programowania uczyłem się z kursów, książek i przede wszystkim zrealizowanych projektów. Nie chce się z Tobą spierać o to czy koniecznie trzeba zaczynać od C++ i mieć dyplom pedagoga, bo widzę, że masz jasne zdanie na ten temat, którego raczej nie zmienisz :)
bo widzę, że masz jasne zdanie na ten temat, którego raczej nie zmienisz :)


@nieinformatyk: To raczej ja widzę, że pytanie o studia odbierasz jako atak, bo tak czuły jesteś widocznie na tym punkcie. Niczym nie poparte bzdury mi tutaj wmawiasz, ale luz, jak zadaje komuś niewygodne pytanie to jest to częsta reakcja.

Nie trzeba zaczynać od C++, nawet uważam, że lepiej zaczynać od Pythona. Za to uważam, że absolutnie nie