Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wyjaśnić fenomen Octavii w leasingu #!$%@?ących dlugimi i podjeżdżającymi na 2 cm pod sam tyłek auta, kiedy człowiek jedzie zgodnie z przepisami i wyprzedza inne auto na autostradzie?

Rozumiem jak ktoś blokuje pas ruchu ale jak jedziesz 150 i wyprzedzasz auto a podjeżdża Ci taka octavia i #!$%@? długimi żebyś zrobił miejsce dla króla jegomościa to szlag człowieka trafia.

Ja zawsze wtedy postanawiam przedłużyć wyprzedzanie i staram się czerpać radość z tego jak mi dzban długimi wali.

Mimo wszystko nie rozumiem tego. Może jest tu jakiś wykopek, który tak robi i powie mi...

jaki gwóźdź ma wbity w miejscu gdzie powinien mieć mózg, bo ciekawość mnie zżera.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #polskiedrogi #januszemotoryzacji
  • 156
Czy ktoś mi może wyjaśnić fenomen Octavii w leasingu #!$%@?ących dlugimi i podjeżdżającymi na 2 cm pod sam tyłek auta, kiedy człowiek jedzie zgodnie z przepisami i wyprzedza inne auto na autostradzie?


@NieJesteZielonka: uszkodzenie mózgu, najlepsza rada to olać debila. Wszelkie metody edukowania takiego są niewskazane, bo #!$%@?-#!$%@? potrafi jeszcze się potem mścić. No chyba że masz kamerkę i się nie boisz, to jak zacznie cuda robić - wysyłasz na policję
@NieJesteZielonka: jasne że może - chodzi mi o to, że ludzie nie patrzą w lusterka i nie umieją ocenić prędkości zbliżającego się pojazdu i mimo że mają kilometr wolnego pasa za mną to wjadą tak że trzeba gwałtownie hamować . Albo jazda lewym pasem autostrady gdy prawy jest zupełnie pusty.


Ciężko jest ocenić prędkość kogoś kto #!$%@? kilkadziesiąt km ponad dopuszczalną
A najbardziej to mnie #!$%@?ą tacy #!$%@? mrugacze, kiedy widzą, że przed Tobą jedzie ktoś jeszcze i nie mam możliwości zrobienia niczego. XD


@GoodPain: wiesz, w głowie takiego debila oczywistością jest, że wszyscy po kolei mu zjadą z drogi bo ON SIĘ #!$%@? SPIESZY xE
@NieJesteZielonka pisałem o tym na Mirko kilka razy już. Jeżdżę bardzo często po A2 i też mnie szlag trafia. Mam aktywny tempomat ktory sam mi trzyma dystans. Przedstawiciele handlowi piany na mordzie dostają bo jadę np 15 metrów od poprzedzającego auta. I jadę na tym tempomacie 150 km/h. Już mi brak nerwów na tych potencjalnych morderców. Na A2 non stop wypadki że ktoś komuś wjeżdża w dupe. Potem ci janusze stoją w
@NieJesteZielonka: ja zwykle takim "odmryguję" przeciwmgielnymi i dalej wyprzedzam przepisowo na luzaku, aż mi się odpowiednie miejsce zrobi. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Patent z lekkim hamowaniem lewą stopą tak, by tylko światła się zapaliły jest całkiem ok, ale zdecydowanie nie na prędkości autostradowe. Naprawdę można momentalnie prawie, że zatrzymać samochód jak się tego dobrze nie wyczuje.
@mam4k2: > że jak jedzie 150km/h to ktoś mruga, w co szczerze wątpię.

Na każdej #!$%@? trasie jadę 140/150 km/h i podczas wyprzedzania (nie ukrywajmy, przy takiej prędkości wyprzedza się często) często trafi się jakiś wafel który mruga. I co ja mam zrobić? A tak, na chwilę wysunąć skrzydła żeby się unieść a wtedy pan Kubica IV sobie poleci przede mną. A ja muszę się spowiadać bo przecież specjalnie blokowałem pas
@NieJesteZielonka: to jest pikuś. Mnie #!$%@? jak lewym pasem jedzie sznur aut za wyprzedzającymi się ciężarówkami. Ja na lewym pasie a za mną Octavia z włączonym lewym kierunkiem i miga długimi xD Tacy myślą, że wszyscy mu zjadą łącznie z ciężarowym żeby królewicz mógł jechać. Takiego delikwenta zazwyczaj później puszczam przodem i sam siadam mu na dupie + lewy kierunek + miganie długimi xD
@TurboDynamo prędkość jest ustalana głównie przy wypadkach smiertelnych.
Fakt jest wtedy taki Ty wumusiles, więc twoja wina, no chyba że ktoś hamowal na Twojej d..pie, a nie boku wtedy już trudniejsze do rozstrzygniecia.
Sytuacja podobna do wyprzedzania podczas skrecania w lewo, nie zawsze jest wina wyprzedzajacego.