Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wyjaśnić fenomen Octavii w leasingu #!$%@?ących dlugimi i podjeżdżającymi na 2 cm pod sam tyłek auta, kiedy człowiek jedzie zgodnie z przepisami i wyprzedza inne auto na autostradzie?

Rozumiem jak ktoś blokuje pas ruchu ale jak jedziesz 150 i wyprzedzasz auto a podjeżdża Ci taka octavia i #!$%@? długimi żebyś zrobił miejsce dla króla jegomościa to szlag człowieka trafia.

Ja zawsze wtedy postanawiam przedłużyć wyprzedzanie i staram się czerpać radość z tego jak mi dzban długimi wali.

Mimo wszystko nie rozumiem tego. Może jest tu jakiś wykopek, który tak robi i powie mi...

jaki gwóźdź ma wbity w miejscu gdzie powinien mieć mózg, bo ciekawość mnie zżera.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #polskiedrogi #januszemotoryzacji
  • 156
@kuraku: a gdyby ktoś co chwila jeszcze wciskał hamulec i robił ci test reakcji?

Wgl dyskusja zeszła na boczne tory, bo w pierwszym poście mirek @NieJesteZielonka napisał że jak jedzie 150km/h to ktoś mruga, w co szczerze wątpię. To się tyczy głównie wyprzedzających się tirów gdzie jeden ma 90 a drugi 92 i wyprzedzających tiry którzy wjeżdżają osobówkami na lewy pas nie sprawdzając lusterek albo bez oceny prędkości pojazdu na lewym
@mam4k2: XD? Czyli na autostradzie z ograniczeniem do 140 km/h, wyprzedzanie lewym pasem z prędkością 150km/h to blokowanie ruchu?
Trudno #!$%@?, za przejazd autostradą płacisz kilkadziesiąt złotych, a nie kilkadziesiąt tysięcy, więc pogódź się z tym, Januszu ruchu drogowego, że nie korzystasz z niej na wyłączność. Nie będę się wlec 120km/h za kimś prawym pasem, żeby nie da boże wyprzedzając go z prędkością 150km/h, nie spowodować sytuacji, w której Jaśnie Pan
@kuraku:

trudno, droga jest dostępna dla wszystkich, jak nie podoba Ci się, że ludzie jeżdżą zgodnie z przepisami, zbuduj swoją prywatną drogę, gdzie będzie trzeba #!$%@?ć i jeździć na zderzaku( ͡° ͜ʖ ͡°)


komusze #!$%@?. wyjeżdżanie na lewy to wymuszanie pierwszeństwa, które jest dobrze opisane w KRD.
i #!$%@?, że jedzie przepisowo. nie może zagrażać ruchowi drogowemu, bo jest szeryf. jak ktoś chce przekraczać dozwolona prędkość, to