Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wyjaśnić fenomen Octavii w leasingu #!$%@?ących dlugimi i podjeżdżającymi na 2 cm pod sam tyłek auta, kiedy człowiek jedzie zgodnie z przepisami i wyprzedza inne auto na autostradzie?

Rozumiem jak ktoś blokuje pas ruchu ale jak jedziesz 150 i wyprzedzasz auto a podjeżdża Ci taka octavia i #!$%@? długimi żebyś zrobił miejsce dla króla jegomościa to szlag człowieka trafia.

Ja zawsze wtedy postanawiam przedłużyć wyprzedzanie i staram się czerpać radość z tego jak mi dzban długimi wali.

Mimo wszystko nie rozumiem tego. Może jest tu jakiś wykopek, który tak robi i powie mi...

jaki gwóźdź ma wbity w miejscu gdzie powinien mieć mózg, bo ciekawość mnie zżera.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #polskiedrogi #januszemotoryzacji
  • 156
jakbyś jechał przez kilkaset kilometrów autostradą to naprawdę wygodnie jedzie się 160-180 cały czas na tempomacie, ale w Polsce co chwila na lewy pas wpada Micra 100 km/h i to jest na długiej trasie naprawdę męczące


@mam4k2: #!$%@? mnie to, bo ograniczenie jest do 140 km/h. Jedź sobie do Niemiec lub na tor jeździć +160 km/h. A jak trasa bardzo długa i Cię męczy to zapraszam do InterCity lub LOT-u -