Wpis z mikrobloga

przecież to pare złotych kosztuje.


@ghoulas: Niektóre zwierzęta mają #!$%@? na punkcie ulubionej zużytej zabawki i gdyby dostał nową, to już nie byłoby to samo xD
  • Odpowiedz
@kociorek: takie troszke #!$%@? sam mam 2 psy i każdą ulubiona zabawake dała sie zastapić nową po czasie ta
nowa stawała sie ulubiona. Myślę że bezstresowe wychowanie przechodzi teraz na zwierzaki :P
  • Odpowiedz
@ghoulas: Ja mam za to trochę inne doświadczenia z aportującą kotką, która przynosiła stare sponiewierane myszki, ale nowe leżą i ich nie ruszy. Może to też jakiś ciężki przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ghoulas naprawdę wydrukowanie 5 kartek za 15gr to większy koszt niż zabawka dla psa za 35zl-45zl (w zależności od rozmiaru) i pewnie z 10zl za przesylke bo dostać konga stacjonarnie jest trudno?
  • Odpowiedz
@Esper_ranza zależy od rozmiaru, ostatnio M dla psa 7-16kg kupilam za 35zl :) ale jeszcze dostawe dodac trzeba bo stacjonarnie nie widzialam nigdzie.
XL pod 50 rzeczywiście podchodza, ale to na psie mutanty po 50kg :D
  • Odpowiedz
@Shyvana na ja kupowałam kilka lat temu. Mój pies niestety też zgubił ale trzeba przyznać że jak wszystkie inne był w stanie rozwalić w góra jeden dzień tak tą bawił się ładnych kilka miesięcy i nie dał rady zepsuć.
  • Odpowiedz
@karolp1993: Odbija ludziom przez brak potomstwa lub późne ich robienie. Przypisują psom ludzkie cechy charakteru. Serio uważam, że część z tych ludzi powinna odwiedzić lekarza.
  • Odpowiedz