Wpis z mikrobloga

@Zwanek:

Kolimatory co prawda istniały już podczas WW2, ale nie były stosowane przez wojsko.

Chwila, to co było celownikami w samolotach?
No i jeszcze lepsze, prototyp kolimatora dla karabinów zrobiono w 1901 roku. Proszę się nie wygłupiać i sprawdzać dane.
@AkiM1223: Tak, wiem. Miałem na myśli kolimatory do karabinów, a tych wojsko ponoć nie montowało na karabinach.
Generalnie to przed jebnięciem tamtej odpowiedzi przeczytałem na szybko artykuł z Google, co by się upewnić, ale później niezgrabnie myśli poskładałem ;d
@Zwanek: Realizm w grach w tej dekadzie xD prosze was, zadna gra AAA nie byla, i nie bedzie realistyczna. EA nie wyda gry gdzie do zbierania sa 4 pistolety i 12 karabinow xD
To strzelanka akcji przede wszystkim. Poza tym widac ze bf1 nie wyszedl dlugo falowo bo zeby zagrac wielka bitwe czekam po 10 minut, pewnie teraz chca sprobowac czegos innego, jak cod.
@Mizantrop86: Słyszałem o tej grze. Jak dla mnie must have, teraz zacieram pieniążki na tą gierkę. Grafika w RO2 rozmazana jak zawsze, ale nadal klimat ultra wraz z dodatkiem. A póki co jeszcze świetnie się bawię w Rising Storm 2 i to też trochę wyparło RO2 na ostatnie 120h.
@kieszen: mój rekord to ustrzelenie typa w śmigłowcu, jak latał 120m nade mną. Musiały go ze 2 śruciny po łbie zdzielić, albo ktoś inny go trafił :P
Ogólnie przy strzelaniu z 2 luf naraz fragi z 80m wpadają całkiem sensownie, choć taka solidna skuteczność kończy się w okolicach 60m - na szczęście z reguły walka toczy się na mniejszej odległości :)
Dlaczego ta gra jest chora? Widzę typa w drewnianym domku na piętrze ja stoję pod spodem i walę wprost w to okno z 6 metrów w którym typ stoi, okno rozwalone a typ nie ruszony. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest kur... możliwe? Chore po prostu i ze wszech miar niepoważne.