Wpis z mikrobloga

Co się odjaniepawliło w #bialystok! Gościu w oplu gonił po ścieżce rowerzystę. Wcześniej się walnęli, nie mogli dogadać (rowerzysta nie gadał po polsku i zaczął uciekać). Gościu w oplu dogonił go ścieżką i potrącił.

I teraz pytanie. Który gorszy skur..?

http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-na-wasilkowskiej-poscig-za-rowerzysta-po-sciezce,4676322,art,t,id,tm.html

#rower #rowery #motoryzacja #wypadek #policja
Barham - Co się odjaniepawliło w #bialystok! Gościu w oplu gonił po ścieżce rowerzyst...

źródło: comment_y2od29nr0NHyvZdwDc6Hh8SUNqytY2JT.jpg

Pobierz
  • 33
@Barham: o sziet, wlasnie przejeżdżałem obok tych ludzi jeszcze przed przyjazdem policji. Starszy chłop leżał na trawniku, myślałem ze zasłabł. Zatrzymałem się zapytać czy wszystko w porządku, czy pomoc w czymś. Laska stojąca obok i ukradkiem nagrywając sytuacje rzuciła ze tak , jest ok , służby zostały wezwane . To żeby nie robic większego zamieszania , ulotnilem się
no a patrząc z drugiej strony taki cieć na rowerze zacznie ci #!$%@?ć i jak ucieknie to tyle go widziałeś. Żadnych tablic ani nic i szukaj wiatru w polu.


@Norskee: to kup sobie AC na tego swojego rzęcha i masz problem z głowy. Rowerzyści niewspółmiernie rzadko w stosunku do kierowców samochodów powodują wypadki w których dochodzi do realnych i wysokich szkód na mieniu o zdrowiu, że nie widzę powodu, żeby mieli
I teraz pytanie. Który gorszy skur..?


@Barham: debil, który potrącił rowerzystę. Jeżeli rzeczywiście wjechał mu w drzwi to środki jakich użył są po prostu kuriozalne. Spróbowałbyś gonić człowieka po ścieżce rowerowej, a później próbować go rozjechać za wgniecenie w takim starym parchu?

No i poza tym do do końca nie wiemy kto był temu wjechaniu w drzwi winien i co tam się do końca wydarzyło.