Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, potrzebuję waszej pomocy.
Nie wiem jak zmotywować swojego chłopaka, żeby zajął się sobą i swoim wyglądem. Ma nadwagę, wypadałoby schudnąć ze 30 kilo, sam o tym wie, ale nic nie robi, żeby schudnąć. Już rozmawiałam z nim na ten temat milion razy, próbowałam wysłać do dietetyka, nic to nie dało. Już mi ręce opadają, kocham tego człowieka, ale jego waga jednak mi przeszkadza. Nie chcę, żeby to było powodem do rozstania.
Co mogę zrobić?


#mikrokoksy #pomocy #kiciochpyta #bekazgrubasow #zdrowie #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, potrzebuję waszej pomocy....

źródło: comment_QamtDBRILREzQiCmXqjXbK5u9qecUKIL.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie oszukuj siebie i jego, powiedz mu wprost. Nie strasz, że odejdziesz, tylko podkreśl, jak ciebie olewa tym, że w ogóle o siebie nie dba i sugeruj, że oddalacie się od siebie itp itd. No ogólnie wyraź jego brak poszanowania do twojej osoby. Będzie nie wiem czy skuteczniejsze, ale na pewno głębsze od zrywana przez wygląd.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężka sprawa.
30 kg to nie przelewki.

Pytanie od jak dawna jest gruby. Bo jak "od zawsze" to praktycznie nie ma szans.
Bo nie ma w nim grama zwyczajów "osoby chudej".
Jeśli od niedawna - to są szanse. Tylko zmiany nie polegają na "zaczeciu biegać", tylko na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dieta to podstawa sukcesu, gotuj w domu dietetycznie i powinien zacząć chudnąć. Chyba, że nie mieszkacie razem, albo będzie oszukiwał i wpieprzał na mieście, no cóż przy diecie bardzo ważne jest aby osoba chciała schudnąć. #!$%@? bez opamiętania to skutek problemów w głowie. Może jest nieszczęśliwy i pobudza endorfiny dobrym jedzeniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania myślę że dopóki sam nie będzie hcial tego zmienić to może być ciężko..
Wiem po sobie
Ale może np zacznijcie razem chodzi na siłownię/basen wiesz aby nie było że go wypuchasz samego
Jak złapie bakcyla to już pójdzie łatwo :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oblicz mu zapotrzebowanie kaloryczne i utnij z diety 300-500 kalorii. Warunek to nie podjadanie na mieście.

Ewentualnie kup ruszt do kebaba i postaw na środku pokoju, potem powiedz mu, że jeszcze tylko parę kilogramów i można zapraszać gości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz