Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, potrzebuję waszej pomocy.
Nie wiem jak zmotywować swojego chłopaka, żeby zajął się sobą i swoim wyglądem. Ma nadwagę, wypadałoby schudnąć ze 30 kilo, sam o tym wie, ale nic nie robi, żeby schudnąć. Już rozmawiałam z nim na ten temat milion razy, próbowałam wysłać do dietetyka, nic to nie dało. Już mi ręce opadają, kocham tego człowieka, ale jego waga jednak mi przeszkadza. Nie chcę, żeby to było powodem do rozstania.
Co mogę zrobić?


#mikrokoksy #pomocy #kiciochpyta #bekazgrubasow #zdrowie #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, potrzebuję waszej pomocy....

źródło: comment_QamtDBRILREzQiCmXqjXbK5u9qecUKIL.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Może uda ci sie go wyciągnąć na siłke, idźcie razem. Jak sie cokolwiek wkręći to weź trenera freelancera i wykup mu 10 treningów (~60zł) i niech chodzi, zawsze to jakaś motywcja. I wiadomka dieta, jeżei ty mu przygotowujesz posiłki to powoli zmieniaj jego nawyki.
  • Odpowiedz
nonie: Chyba niektórych tu pogrzało, że laska ma kombinować dietetyczne jedzenie tylko dlatego, że on jest gruby. Jasne, powinna go wspierać, ale wy zalecacie, żeby całą robotę odwaliła za niego. Jeżeli ona będzie mu gotować, to i tak niewiele zmieni, bo to on sam musi umieć ogarnąć sobie właściwą szamę, a poza tym i tak będzie podjadał, gdy nie będzie widziała. To rola dla matki, a nie dla partnerki, a na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na siłę nic nie zrobisz, dopóki sam nie zechce schudnąć to nie wmusisz. Mam w rodzinie taki ciężki przypadek i prośby, aluzje sugestie nic nie dają. Są okresowe odchudzania i zaraz powrót do poprzedniego stanu.

Schudnięcie to jest przede wszystkim dieta. Tak naprawdę przy dużej nadwadze wystarczy żreć mniej żeby kilogramy zauważalnie spadały. Przez dieta nie mam na myśli głodzenia się czy żarcia trocin, można jeść fajnie, nie chodzić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2018-05-26 12:17
Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i #!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Ja tak robię
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj go zachęcać małymi kroczkami. Wspólne wyjście na spacer 30-40min niby nie dużo ale to zawsze ruch, spróbuj ugotować mu coś dobrego co ie ma zbyt dużo kalorii, albo zaproponować zrezygnowania z paru tuczących produktów, może zachęcić do tego byście wspólnie poćwiczyli (może być to cokolwiek: wspólna wycieczka rowerowa, żeby spędzić dzień aktywnie, rzucanie piłką do kosza, spróbuj namówić znajomych na jakieś wspólne frisbi może to go przekona. Przy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech robi spacery. Rano 2.5km, wieczorem 2.5km, w ten sposób w tydzień leniwy grubas będzie 35km od Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to powiedz mi zwyczajnie, że będzie Cię bardziej pociągał gdy co nieco zrzuci i że tu chodzi o zdrowie, bo 30 kg, to nie jest lekka nadwaga, tylko zalatuje już stanem chorobowym.
  • Odpowiedz