Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, potrzebuję waszej pomocy.
Nie wiem jak zmotywować swojego chłopaka, żeby zajął się sobą i swoim wyglądem. Ma nadwagę, wypadałoby schudnąć ze 30 kilo, sam o tym wie, ale nic nie robi, żeby schudnąć. Już rozmawiałam z nim na ten temat milion razy, próbowałam wysłać do dietetyka, nic to nie dało. Już mi ręce opadają, kocham tego człowieka, ale jego waga jednak mi przeszkadza. Nie chcę, żeby to było powodem do rozstania.
Co mogę zrobić?


#mikrokoksy #pomocy #kiciochpyta #bekazgrubasow #zdrowie #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, potrzebuję waszej pomocy....
źródło: comment_QamtDBRILREzQiCmXqjXbK5u9qecUKIL.jpg
  • 57
@AnonimoweMirkoWyznania: a jak spedzacie wolny czas? Moze zacznij z nim uprawiac jakis sport, chodzic na silownie, spacerowac? Moze samemu mu sie nie chce cwiczyc? Trzymam kciuki, zeby jego nadwaga zaczela mu przeszkadzac. Mozesz przy argumentowaniu powolac sie na zdrowie a nie wyglad. Jesli chcesz z nim byc do konca zycia to chyba nie chcialby umrzec z powodu chorob spowodowanych przez otylosc 20lat przed Toba
@Naplet_Przegrywu: chodzi o cwiczenie dobrych nawykow - jesli poswieci czas na spacery to pozniej moze zamienic spacery na cos intensywniejszego. Wiadomo, ze dieta tez jest wazna. Rzucanie sie na gleboka wode moze czasem zniechecic, ale to juz zalezy od charakteru czlowieka
@AnonimoweMirkoWyznania: ehhh ale piekne rady tu wszyscy daja.

A ja powiem tak: nikogo nie zmienisz! Kazdy sam moze tylko sie zmienic.

Na nic twoje starania, jesli on sam tego nie widzi i nie chce. Tak jak mowilem, w tej sytuacji mozesz zmienic tylko siebie ewentualnie i zaakceptowac go takim jaki jest lub odejsc. Takie to proste.
OP: @Nie mieszkamy razem w danej chwili, więc nie mogę go kontrolować i nie chcę.
@graf_zero niestety jest gruby od zawsze i chyba mu to nie przeszkadza
@mar0uk Właśnie chyba na tym polega problem, że on tego nie potrzebuje. Pomysł z siłownią był, nawet kupiłyśmy karnety, ale razem byliśmy tam tylko raz. Potem chodziłam sama.
@Jajkowy wkurza się, że nie może zjeść w spokoju, tylko musi liczyć kalorie. Gotować mu nie