Wpis z mikrobloga

@Tomek1902: trafny komentarz. Ludzie skupiający się na ocenianiu innych sami prawdopodbnie są nieszczęśliwi. Mój komentarz jest być może trochę hipokrycki, ale tak często słucham/czytam o jakichś ludziach, ktorzy kompletnie mnie nie obchodzą, że są tacy i owacy robią to źle, tamto źle, a gowno mnie to obchodzi, ponieważ mam swoje życie i dobieram dobrze znajomych.
@Lake_Titikaka: co w tym zlego? Nie kazdy musi byc magellanem albo einsteinem, niektorzy ciesza sie z prostych rzeczy. Serio tu na mirko wszyscy takie snowflake sa, mysla ze sa wybitni itp a i tak potem tona w morzu ludzi o takich samych zainteresowaniach, nie odrozniaja sie od reszty. Wniosek? Zyj wlasnym zyciem i nie zwracaj uwagi na innych, nie ma nic zlego w braku albicji, da sie osiagnac szczescie cieszac sie
@Lake_Titikaka:

Mam kilka pasji, żyję aktywnie. Jeżdżę po torze autem, składam w garażu youngtimera, zjeździłem pół świata, w tym znaczną część by na miejscu nurkować. Już wcześniej nie starczało doby by to wszystko ogarnąć. I wiesz co Ci powiem? Półtora roku temu urodził się mój syn i mimo, że czasu dla siebie jest jeszcze mniej, to dla niego jestem w stanie to wszystko #!$%@?ąć na jedno pstryknięcie palcem. Serio.

Podejrzewam, że
jeżdżenie blachosmrodem? nie no super pasja xD

@Lake_Titikaka:

wybacz wyrocznio, że wciąż nie trafiam w Twoje gusta. Z takich moich grzeszków to jeszcze jeżdżę po świecie (blachosmrodem) żeby zobaczyć jak inni w innych blachosmrodach jeżdżą w kółko, ale co to za pasja xDDD

PS. Nikt, kto ma/miał szczęśliwy dom, dzieciństwo, kochających rodziców, nie wyciągałby takich wniosków...

cytując klasyka: "pięknie się pan przestawił milionom słuchaczy"... przedstawił imieniem Patus.