Wpis z mikrobloga

dlaczego chcecie być w związkach?
zdajecie sobie sprawę, że kobieta jest praktycznie we wszystkim bierna i tylko na waszej głowie jest to by ten związek przetrwał? jesteście dużo bardziej surowo oceniani przez społeczeństwo jako facet
kobieta jedyne co musi to W MIARĘ dobrze wyglądać - nie mylić z być atrakcyjną
wejdzie taki anon #!$%@? w związek i tylko jego kompleksy się pogłębią - wyjdzie jego brak wszelakich umiejętności, stara i stary loszki będą nim gardzić, koleżanki obgadywać, a locha na jego miejsce ma over9000 beciarzy
bycie facetem opłaca się tylko jak jestes 8/10 lub więcej - takich mężczyzn w Polsce jest około 5 %, wtedy możesz sobie żyć w miarę fajnie z kobietami, uprawiać przygodny seks, nie musieć #!$%@?ć tych wszystkich szopek które muszą robić beciarze w związkach
inb4 w związku też jest ruchanie - no już widzę jak locha pędzi do łóżka codziennie ze #!$%@?ą 5/10 (większość z was maksymalnie jest 5/10)

jeśli już wchodzić w związek to znowu - tylko jak jesteś 8/10 lub więcej bo wtedy soooka cię szanuje bo wie, że jesteś wyjątkowym egzemplarzem

facet poniżej 8/10 jest stracony, bo ruchania poza związkiem nie dostanie, a jak wejdzie w związek to będzie mu #!$%@? z powodów wymienionych wyżej
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 52
@Pawlikowski-33: wyuzdany, nie znaczy ostry, mocny, intensywny i długi. Wyuzdany, to dziwne słowo. Czasem wydaje mi się, że używają go osoby, którym się wydaje, że są poważnie zboczeni. Takie łóżkowe hipsterstwo. Wyruchaj dobrze nimfomankę i niech nie wróci...
@JulieandCandy: jak zwal tak zwal, w kazdym razie mialem w lozku wszystko to co chcialem (dla mnie to znaczy ze dobry seks) a i tak czuje zazenowanie jak sobie to przypomne

@absztyfikantka: nie pytalem sie nigdy nikogo wprost ale nie da sie ukryc, ze kobiety obnizaja wymagania do czego same mi sie zreszta przyznawaly
Przecież on napisał prawdę xD Może trochę ,,z buta wjechał'' w ten temat, ale ma rację. Oczywiście standardowo pod postem pojawia się różowa z tekstem ,,współczuję, ktoś cię musiał bardzo skrzywdzić...'' Bla bla bla za każdym #!$%@? razem xD Różowa zgarnia plusy od stulejek, które nie chcą się pogodzić z rzeczywistością.
Takie są fakty - bycie w związku to najczęściej mordęga, w której masz wszystko na swojej głowie. I za to, że
@absztyfikantka: masz jakies potwierdzenia tych swoich teorii? Bo jak narazie to op wygrywa, po prostu ma racje a ty jakies 'no nie spotkales tej jedynej :)))))". Spotkalem setki kobiet. Z kazda podobnie - traktujesz jak psa to cie uwielbia, traktujesz jak czlowieka to cie zostawia. A no tak, zaraz uslysze standardowe "nie wszystkie sa takie :))". No spoko.
@RubinWwa: a gdzie ja napisałam, że nie spotkał "tej jedynej"? Proszę o cytat najlepiej.

Spotykałeś się z nimi zapewne w różnych celach, nie każdą traktowałeś jednakowo, bo tak się nie da. Skoro znalazłeś idealny sposób na pewien typ kobiet i traktowanie ich "jak psa" sprawiało Wam przyjemność to w czym problem?
może się łapię na rozmowach z tzw. trollami, ale aż sama nie mogę uwierzyć, że tylu facetów mogłoby mieć problemy w kontaktach z kobietami. I może nieco ze współczucia czy chęci pomocy/ rozwiązania pewnych kwestii staram się coś wytłumaczyć.


@absztyfikantka: Tu Cie moze zdziwie, ale jest masa facetow w wieku okolo 25 lat, ktorzy nigdy nie mieli kobiety I nie kazdy z nich jest mizoginem. Sam znam takich z 10 I