Wpis z mikrobloga

@brixo: seks można uprawiać od 15 roku życia, więc no dla mnie to logiczne, że od tego wieku można kupić tabletkę dzień po. Konsekwencje z jego uprawiania 3 lata czekać nie będą.
  • Odpowiedz
@brixo: tutaj przykład dzbana równy sasinowi, który nie ma pojęcia jak działa 'pigułka po' a się wypowiada jakby wiedział ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@brixo:

pigułkę antykoncepcyjną awaryjną która powoduje wczesną aborcję

na pewno już ktoś ci prostował że to nie jest żadna wczesna aborcja bo po prostu nie dochodzi do zapłodnienia; w związku z tym zastanawiam się - dlaczego dalej rozsiewasz nieprawdziwe informacje?
  • Odpowiedz
@brixo: pigułka nie powoduje aborcji.
Ale masz tęczę w awatarze skąd miałbyś o tym wiedzieć .

Btw. Rozumiem że niechciana ciąża 15 latki to lepszy wybór niż aborcja?
  • Odpowiedz
@brixo:

pigułkę antykoncepcyjną awaryjną która powoduje wczesną aborcję


Rozumiem że jak kończysz w swojej babie bez ogumienia a ona nie zachodzi w ciążę to tez jest aborcja w takim wypadku? Powinieneś ją zgłosić na policję. A nie czekaj. ona nie istnieje a ty nie masz pojęcia o czym #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Wad nie stwierdzono.


@Koziom: to przeczytaj ulotkę od pigułek dzień po. Potencjalnie są bardziej szkodliwe, niż energolce, a skoro nie będzie żadnego rejestru kto i ile tego kupuje, to będzie nadużywana w jakimś odsetku przypadków, podobnie jak NLPZ.
  • Odpowiedz
@brixo:

ja bym proponowal panow ekspertów przeczytać chociaż jedną CHPL takiej pigułki, żeby zorientować się jak niebezpieczne może to być

Przeczytaj teraz podręcznik do ginekologii o tym jak niebezpieczna jest ciąża; podpowiem że o rzędy wielkości mniej bezpieczna niż tabletka "dzień po"

  • Odpowiedz
  • 0
@graf_zero: ale ja nigdzie nie napisałem, że nie popieram tego tylko jest to kuriozum, że 15 latka może kupić środek, który rowali jej hormonalnie organizm, ale nie moze kupić energetyka
  • Odpowiedz