Wpis z mikrobloga

Boom! Niestety treningowo zaliczyłem overreach paląc masakrycznie wszystkie boje, wiec teraz robię tydzień deloadu oraz odstawienie HIIT na tydzień a później ostatnia prosta - 4 tygodnie, w którym chce peak siłowy zrobić na sam koniec. Wskoczę na 5/4/3/5/4/3 z obecnego 6/5/4/6/5/4 w głównych bojach. Resztę nadrobię objętości pracą na 7-8 RPE w akcesoriach.

Do tego czasu znikam z tagu - potrzebuje przede wszystkim spokoju. Mniej stresu i jak najwiecej wypoczynku. Dziękuje każdemu kto kibicuje lub nie. Jestem szczęśliwy bo dziś już mam mniejszy % BF niż rok temu a na wadze aż 4 kg więcej. Do zobaczenia z #pokazforme na koniec lipca (na priv mogę dać fotki na koniec czerwca, bo wtedy realnie kończę redukcje)

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Pobierz
źródło: comment_C7sb70wdidy8GQKwLbwoajpDWg0RaJF0.jpg
  • 63
@NooB1980: jazda, jazda ʕʔ (òóˇ) ʕʔ tylko już z uśmiechem na ustach końcowa, a później trójbój i pójście w stronę diety optymalnej. A jak Bóg da to później może jakaś gimnastyka lub coś tego pokroju