Wpis z mikrobloga

Wymiana ekranu kosztuje więcej niz całe nowe xiaomi a uzywać się da, więc po co jeszcze rozowe paski w to mieszac? Iphone to gorący temat powracający jak bumerang na mirko xd
@to_jest_chyba_kurcze_zart Miałem ostatnio identyczne przemyślenia xD Mam LG G2 od trzech lat, telefon bez żadnej ryski na ekranie, nigdy nie upadł itp. jedynie plecy porysowane od noszenia cienkich obudów (wchodzi tam brud i piasek). Już kilka razy usłyszałem po co mi taki stary telefon, albo "Czemu nie masz Jabłka?" xD Ok, chodzi troche wolniej, Android też stary, no ale #!$%@? działa i wygląda jak nowy, to po co xD A te księżniczki
@to_jest_chyba_kurcze_zart: tutaj kolega @kasztan00 dobrze napisal, mam 3 znajomych ktorzy kupili iphona z peknietym wyswietlaczem za pol ceny xD ogolnie juz kiedys o tym pisalem, fanboje iphona za glowny argument zawsze biora " hejtujesz bo cie nie stac " a to ich nie stac na nowego iphona to kupuja jakies starsze modele albo nowsze po spotkaniu z betonem xD oczywiscie jest tez sporo osob z nowkami za hajs rodzicow albo promil
@to_jest_chyba_kurcze_zart: bo kobiety totalnie nie dbają o sprzęty, walają byle gdzie i byle jak. Ja to swoje telefony po 2 latach mógłbym pakować do pudełka i sprzedawać jako nowe i nikt by się nawet nie zczaił (a chodzę bez folii, szkła, etui, itd. bo mnie to wkurza i psuje estetykę). Raz dałem mój stary tel nastoletniej siostrze i w ciągu roku uszkodziła go na chyba każdy możliwy sposób, w tym 2
@finchharold powód dla którego jest tak wiele etui z wyciętym jabłkiem jest bardzo prosty: Apple liczy sobie od producentów miliony monet za zgodę na użycie ich znaku towarowego na etui, dlatego bieda-producenci omijają to robiąc właśnie takie wycięcie, a takie etui sprzedawane jest potem po znacznie niższej cenie.

Jeżeli ktoś nosi etui z otworem na jabłko, to znaczy że nie jest to applowe, oficjalne etui tylko budżetowa, nielicencjonowana, biedawersja.